Нормативно правові акти, які регламентують роботу зі зверненнями громадян

В разі необхідності ви можете:

1. Звернутись з письмовою заявою до приймальні школи, яка розташована за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 11-А;

2. Надіслати лист поштою за адресою: 02217, м. Київ, вул. Закревського, 11-А, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №251

імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва;

3. Звернутися усно за телефоном (044) 515-93-09;

4. надіслати електронне звернення на е-адресу: sh251@ukr.net. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним).

Важливо знати:

1. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає;

2. Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.