• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Корисні посилання

/Files/images/Безымянный.jpgДеснянська районна у місті Києві державна адміністраціяhttp://desn.gov.ua/
/Files/images/monu.jpgМіністерство освіти і науки Україниhttp://www.mon.gov.ua/

/Files/images/guon.pngДепартамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)http://www.guon.kiev.ua/
/Files/images/Новый рисунок (3).jpgУправління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністраціїhttp://ruodesn.kiev.ua/
/Files/images/51.jpgБезпека дітей в Інтернетіhttp://www.onlandia.org.ua/

Список рекомендованих сайтів

/Files/images/web_links.jpg

http://ostriv.in.ua Шкільний портал "Острів знань". Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

http://www.posnayko.com Журнал «Пізнайко»: вірші, казки, творчість.

http://prostir.museum/ Музеї України: фото, статті.

http://maps.google.com/ Он-лайн карти світу.

http://www.solnet.ee/ Розвиваючі, навчальні ігри для самих маленьких та ще багато цікавого і для батьків.

http://www.allforchildren.ru Сайт для дітей та батьків, на якому багато корисного та цікавого для розвитку дітей різного віку. Загадки, колискові, скоромовки, задачі та головоломки, уроки з малювання, енциклопедія, велика кількість ігор для дому та вулиці.

http://www.whitewolf.co.ua/ Цікаві матеріали з історії та географії, статті про рослин і тварин. Казки народів світу. Уроки комп’ютерної грамотності. Дитячий форум. Фотогалерея.

http://www.angelyatko.com.ua/ Яскравий сайт «Країна ангелят». Абетки, казки, приказки, скоромовки, ігри

http://www.kazka.in.ua/ Народні українські казки

http://www.4uth.gov.ua/ – веб-сайт Державної бібліотеки України для юнацтва (Київ)

http://www.uroki.net UROKI.NET Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

http://ped-inform.org.ua Інформація педагогу.Новини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям - предметникам.

www.guonkh.gov.ua Електронні версії підручників (рівень стандарту) для 10-11 класів (математика, українська мова та література, технології, біологія, екологія, історія України, хімія, астрономія)

http://www.biology.org.ua Український біологічний сайт

http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

http://geoknigi.com/index.php Пізнавальний сайт "Географія"

http://diaspora.ukrinform.com/center_01.shtml Україна та українці, державний устрій, адміністративний поділ, економічна ситуація, освіта та культура, українські традиції, корисна інформація тощо.

http://informatik.at.ua Інформатика в школі. Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики.

http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/ СВІТ ПК.

http://festival.1september.ru/subjects/14/ Викладання музики. Розробки уроків, позакласних заходів, авторські програми

http://festival.1september.ru/subjects/24/ Бесіди, адаптаційні заняття, на допомогу шкільному психологу (оформлення документації)

http://children.kmu.gov.ua/index.html/ Урядовий сайт для юних громадян

http://www.chl.kiev.ua/ Національна бібліотека України для дітей

http://vstup.info/ Інформаційна система "Конкурс". Вступ до вищих навчальних закладів

http://testportal.gov.ua/ Український центр оцінювання якості освіти

/Files/images/vihovna_robota/a05812a6ea54f32db80b865f7cd66f25_L.jpg/Files/images/vihovna_robota/buklet-buling.jpg/Files/images/vihovna_robota/Bygbord_stop_nasylye_v10-1_1-650x370.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1621

Коментарi