19 грудня у 4-А класі відбулися справжні українські вечорниці.Це було свято народної мудрості та української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Всі учасники та глядачі свята отримали велике задоволення


Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію. Ось і учні 4-Б класу підготували і провели «Українські вечорниці». Свято пройшло весело, цікаво. Учні, батьки, гості отримали велике задоволення від заходу!


«Різдвяна феєрія»

19.12.2018 учасники гуртка «АВС English club» разом з керівником гуртка Касіч І.Т. для учнів та батьків 4-В класу розповіли та показали, як святкують Новий рік та Різдво в Англії. На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька. Свято проводилось англійською мовою.


Конкурс учнівських есе

з теми: «Права людини та толерантність –

основа розвитку успішної країни».

На виконання Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»» від 14 листопада 2017 року №361/2017 Четвертий київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів Конкурс учнівських есе з теми: «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни».

Учні школи пройшли відбірковий етап та стали фіналістами Конкурсу. Так, учениця 11-А класу Ваколя Карина стала переможницею Конкурсу й посіла І місце серед фіналістів.

Отримали сертифікати за участь у конкурсі Юлдашева Марія (7-А), Герасимчук Дар`я (10-А), Зуйко Євгенія (10-А), Ярова Таїсія (10-А), Лазарчук Діана (11-А). Вітаємо!

/Files/images/ya_mayuyu_pravo/IMG_20181210_143958.jpg


День місцевого самоврядування

7 грудня 2018 року в школі традиційно відзначали День місцевого самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації лідерського потенціалу, підвищення престижу професії педагога. У заході взяли участь лідери 7-11-х класів. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь освітній процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікаві факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність. Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.

Завершився День самоврядування у школі підсумковою нарадою адміністрації школи та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши незабутні враження.

/Files/images/vihovna_robota/сш 251 День самоврядування.jpg

Зустріч з Веремій Катериною Аркадіївною.

29 листопада відбулась зустріч учнів школи з Катериною Веремій - матір’ю Героя України, Героя Небесної Сотні, журналіста В’ячеслава Веремія.

На зустрічі Катерина Веремій представила книгу «Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА», упорядником якої вона є. У книзі представлено статті, спогади і авторські твори, які змальовують життєвий образ відомого в Україні і світі журналіста В’ячеслава Веремія.

Катерина Аркадіївна повідала про дитячі, юнацькі та студентські роки сина, про його журналістську діяльність. Зокрема вона наголосила, що у збірнику відображено його патріотичний і гуманістичний світогляд, виражений в публіцистичних і художніх творах.

Катерина Аркадіївна під час зустрічі прочитала декілька віршів сина, написаних ним в різні часи і декілька власних поетичних творів.

«Тяжкі роки моєї України»

23.11.2018 року з нагоди вшанування пам’яті 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні у школі відбувся виховний захід «Тяжкі роки моєї України».

Метаю заходу було розкрити суть трагедії голодомору 1932-1933 років та її вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників; виховувати в учнів особистісні риси громадянина - патріота України на основі усвідомлення досвіду історії.

/Files/images/vihovna_robota/СШ 251 85 роковини Голодомору.jpg

«Україна – територія гідності й свободи».

21 листопада з метою вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України у школі було проведено захід «Україна – територія гідності й свободи».

/Files/images/vihovna_robota/сш 251 День Гідності і Свободи.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 16 листопада 2018 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернути увагу до проблеми травматизму на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи та додому.

Курсанти Національної академії внутрішніх справ організували для учнів початкової школи інтерактивні заняття про безпеку дорожнього руху.

Учні 4-А та 2-Б класів представили театралізований урок «Знай, вивчай та поважай правила дорожнього руху».

Класні керівники 1-11 класів провели виховні години та заходи на тему «Безпека дорожнього руху».


До Дня української мови та писемності. Учні та працівники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна долучилися до написання 18 Всеукраїнського рідіодиктанту національної єдності «Крила України».

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG_20181109_114016.jpg/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG_20181109_114104.jpgВ рамках «SCIENTIFIC WEEK» («Науковий тиждень») 30 жовтня 2018 року на базі закладу відбулася виставка сучасного майстра іконописця Олександра Охапкіна.Вуличний Фестиваль ідей.

02 жовтня 2018 року на площі біля Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся вуличний Фестиваль ідей серед учнівської молоді та педагогічних працівників закладів освіти Деснянського району, приурочений до Дня працівників освіти.

На Фестивалі ідей панувала атмосфера дитячих мрій і фантазій. Яскравим дійством доповнював майстер-клас «Чарівний гачок», який проводили старшокласниці нашої школи під керівництвом вчителя з трудового навчання Шемчук Світлани Василівни. На виставковому стенді були представлені творчі роботи: скатертини, серветки, доріжки, квіти, іграшки-сувеніри.

Відвідувачі майстер-класу ознайомилися з секретами плетіння гачком, елементами ажурних мотивів та мережива. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та корисних знань.


Козак-квест

30 вересня 2018 року команда «Вікторія» взяла участь у патріотичній вишкіл-грі «Козак-квест».

24 команди Деснянського району змагалися за перемогу. Наша команда не здобула перемогу, але отримала шалений вир позитивних емоцій і вражень, скуштувала спражній козацький куліш, приготований в казані на багатті!

Дякуємо Хорошун Дарії (9-Б клас), Москаленку В’ячеславу (10-А клас), Запорожченку Віталію (10-Б клас), Веркштейн Софії (9-А клас), Артюх Дарині (11-А клас), Карабанову Володимиру (10-А клас), Шамі Ігорю (9-А клас), Зіневичу Денису (9-А клас), Ліщенку Олексію (9-А клас) за гідну боротьбу!

Бажаємо успіхів у подальших іграх та змаганнях!


Міжнародний день Миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

З нагоди Міжнародного дня Миру 21 вересня лідери учнівського самоврядування організували флешмоб «Ми за мир», з метою ознайомлення з історією започаткування цього свята, виховання у дітей почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю.

/Files/images/0-02-05-aab7f600d6e9f77f974b7c53bf2ee938fe565f0f164f4d2fc4c842e5a613f6ac_5255a443.jpg


В рамках укладеної угоди між Міністерством освіти і науки України та Корпорацією LEGO Foundation навчальний заклад отримав ігрові набори LEGO для майбутніх першокласників.


/Files/images/lego/20180711_121601.jpg«Під мелодію останнього дзвоника»

Шкільний вальс, сльози батьків випускників та музичні вітання – таким було свято шкільної родини «Під мелодію останнього дзвоника», яке відбулося 31 травня.

Веселе і водночас сумне свято зібрало разом нашу дружну шкільну родину: учнів, батьків, учителів.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі. Випускники попрощалися із шкільною партою, випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє. … І ось хвилююча мить. Звучить останній дзвінок. Навчання у школі закінчилося.

/Files/images/vihovna_robota/ostanny_dzvonik_2018/Рисунок6.jpg/Files/images/vihovna_robota/ostanny_dzvonik_2018/Рисунок4.jpg


Випускний вальс учнів 11-А класу на конкурсі "Київський вальс".

/Files/images/DSC05915.JPGВітаємо учнів з ІІІ-м призовим місцем.


Гра сміливих і відважних

23-25 травня 2018 року у Деснянському районі міста Києва відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), основною метою якої є військово-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Нашу школу представляли Артюх Дарина, Запорожченко Віталій, зіневич Денис, Карабанов Володимир, Ковальчук Володимир, Ліщенко Олексій, Отришко Микола, Хорошун Дарія.

У напруженій командній боротьбі учасники гри продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра», «Добре діло», «Відун», «Пластун», «Перетягування линви», «Бівак».

Програма гри була дуже насиченою, але наша команда, виявивши згуртованість , наполегливість і неабияку волю до перемого, досягла гідних результатів. Ми пишаємося нашими учнями і бажаємо їм подальших успіхів.


25 квітня 2018 року в межах правопрсвітницького проекту «Я маю право!» в СШ № 251 для учнів 8-11х класів було проведено правовий диктант.


14 травня у спеціалізованій школі №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва пройшли чергові вибори голови учнівського самоврядування «Союз».

На цю посаду претендувало двоє кандидатів: учениця 8-А класу Бойко Аліна та учениця 8-Б класу Зотова Вероніка. З відривом у 30 голосів перемогла на виборах Зотова Вероніка .

Вітаємо Вероніку та бажаємо успіхів у нових починаннях!

/Files/images/vihovna_robota/samovryaduvannya/Рисунок1.jpg/Files/images/vihovna_robota/samovryaduvannya/Рисунок4.jpg


25 квітня 2018 року учні нашої школи під керівництвом вчителів Коломійченко К.М, Вдовцової А.В., Бєловой Ю.Ю взяли участь у районному конкурсі-захисті учнівських проектів з іноземної мови “Ми створюємо місто Еко-Град” та посіли ІІІ призове місце. Наша команда представила чудовий театралізований виступ у номінації "Зробимо місто комфортним для життя", який відбувався двома іноземними мовами (англійською та німецькою). Учні були залучені до практичної діяльності з розв'язання проблем навколишнього середовища, збереження лісів, чистого повітря, води. Також показана важливість спорту та здорового способу життя для щасливого майбутнього країни.


“Tell me and I forget.

Teach me and I remember.

Involve me and I learn…”

B. Franklin

З 16.04. по 23.04 в школі проходив тиждень англійської мови

Протягом тижня в початковій школі вчителі провели низку різноманітних театральних заходів з учнями 2-4 х класів: «Чому у слоника довгий ніс?», «Ріпка», «Брейн-ринг».

У середній школі були проведені як інтелектуальні, так і театралізовані заходи, пов’язані з географічним розташуванням, традиціями та святами англійських країн: урок-вікторина «Визначні місця Лондона», інтелект-ігри «Подорож англомовними країнами», інсценування уривку п’єси «Кентервільський привид».

До дня народження В. Шекспіра були проведені уроки-презентації, інсценування уривків із його п’єс, конкурс читців творів Шекспіра.

На уроках німецької мови протягом тижня також проходили різноманітні конкурси, ігри та інсценування, пов’язані з традиціями і культурою Німеччини.

День цивільного захисту

20 квітня 2018року, в нашій школі відбувся День цивільного захисту, під час якого з учнями було відпрацьовано алгоритм дій у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Були проведені заняття, тренінги для учнів школи «Надання першої медичної допомоги», «Людина в екстремальних ситуаціях: тероризм», та правила користування засобами колективного та індивідуального захисту.

Протягом всього дня в холі показували відеоролик на тему: »Інтернет за чи проти», створений нашими учнями.

wym-1523045903641

Для молодшої школи підготували окрему програму: показали їм «Казку про інтернет», ролик «Геймер», оброблений нами відеоролик «Інтернет-залежність», а також мультиплікаційний фільм «Фіксики. Інтернет».

Святкування цього свята в нашій школі стане доброю традицією.


/Files/images/nato/Слайд1.JPG/Files/images/nato/Слайд2.JPG/Files/images/nato/Слайд3.JPG/Files/images/nato/Слайд4.JPG/Files/images/nato/Слайд5.JPG/Files/images/nato/Слайд6.JPG


22 березня 2018 року спеціалізована школа № 251 гостинно вітала учасників уже традиційного конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», метою якого є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу.

Цікавими, різнобарвними, надзвичайно напруженими стали цьогорічні конкурсні змагання. Учні 8 освітніх закладів Деснянського району презентували на конкурсі європейські країни — розповідали про їхню історію та побут, співали пісень і танцювали, розігрували невеличкі сценки, врешті-решт, доводили своє знання тієї чи іншої мови.

Представляючи Німеччину, учні нашої школи не лише продемонстрували ґрунтовні знання німецької мови, але й вразили глядачів чудовим яскравим і веселим виступом. За результатами конкурсу, команда нашої школи посіла ІІ місце та була нагороджена дипломами.


28 лютого 2018 року в школі відбувся захід, присвячений 120-річниці з Дня народження В. М. Сосюри

Учні підготували презентацію про життя і творчість митця, читали вірші та виконували пісні на слова В. Сосюри, інсценували епізоди з життя поета.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-0f4ac4c9635ec3f19b80636d6fc0370e-V.jpg


23 лютого 2018 року в спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів № 251 імені ХО Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч з працівником Національного музею літератури України Кучер Наталією Миколаївною на тему: "Українське шістедесятництво" для учнів 9 -11 класів.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-ace78b7c4086c675fc2c9a45ad62ccaa-V.jpg/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-e2d2de153befca6ce627157c974b6e18-V.jpg
22 лютого 2018р., в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови , у спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна була проведена літературно-музична композиція «ЇЇ величність - мова». Під час заходу школярі декламували вірші та виконували пісні не лише українською, а й англійською і німецькою мовами, представили в’єтнамський танок. Юні актори театрального гуртка продемонстрували уривок вистави «Хамелеон».


І (шкільний) етап кубку міського голови з шахів "КРИШТАЛЕВА ТУРА" відбудеться для учнів:

1-4 класів з 26 лютого по 02 березня 2018

5-9 класів з 12 березня по 16 березня 2018

20.02.2018 у нашій школі відбувся виховний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Щоб інші мріяли, любили і жили», як дань належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

День Соборності України

22 січня 2018 року, в День Соборності України, з метою виховання у підростаючого покоління національної свiдомостi, патріотичних почуттів, поваги до державних символів, пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї боротьби за незалежність в спеціалізованій школі №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся флешмоб «Живий ланцю єднання».


Декада початкової школи

З 15 по 19 січня 2018 року в школі проходила декада початкових класів.

Враховуючи час, коли проходила декада, вчителі спланували тематику заходів таким чином, щоб ознайомити учнів та закріпити знання про народні звичаї і традиції святкування Різдвяних свят.


Конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок.

Сучасна Німеччина очима дітей».

5 грудня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва проведено щорічний районний конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей».

Учні нашої школи під керівництвом вчителя німецької мови Коломійченко К.М. є четвертий рік поспіль активними учасниками даного конкурсу та призерами минулого та позаминулого років.

Командою учнів 7-9 класів було представлено виставу німецькою мовою, де були висвітлені звичаї окремих земель та міст Німеччини (Хамбург, Бремен, Берлін, Мюнхен), країнознавчі цікавинки. Було вдало поєднано творчий потенціал, знання німецької мови та культури. Відповідно до наказу Управління освіти Деснянського району у м. Києві від 18.12.2017 № 521 команда учнів нашої школи отримала І місце.


МІНІ-МАН

05.12.2017 року відбувся конкурс – захист міні-МАН шкільного наукового товариства «Обдарована молодь» серед учнів 3-6 класів. Девіз конкурсу – «Майбутнє твориться сьогодні». Було заслухано цікаві, змістовні проекти юних дослідників.

/Files/photogallery/937/Рисунок6.jpg


23.11.2017 року з нагоди вшанування пам’яті 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні в спеціалізованій школі № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Піст диявола».

Мета заходу: розкрити суть трагедії голодомору 1932-1933 років та її вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників; виховувати в учнів особистісні риси громадянина - патріота України на основі усвідомлення досвіду історії.


День Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Революція Гідності: тернистий шлях до свободи». Усіх школярів об’єднала розмова про політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Проводячи захід, учні намагалися докласти свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. І найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України здійсниться обов’язково.


Засідання батьківського комітету школи

21.11.2017 року проведено засідання батьківського комітету школи, на якому розглядалися питання діяльності школи. Підписано Угоду про співпрацю між учнівським самоврядуванням, батьківською громадськістю та педагогічними працівниками школи.


« -- Ого-го, Коза! Го-го, сірая!

Ой, розходися, розвеселися

по цьому дому, по веселому!»

Веселим вертепним дійством привітали у актовій залі школі вчителів (11.01. 2018.) та першокласників ( 29.01.2018.) учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок». Народні колядки, щедрівки, які створив український народ, є постійним доповненням до програми на уроках з музичного мистецтва. Ось тому і на загальношкільних заходах учні-глядачі також беруть активну участь у сценічному музичному дійстві, створюючи, таким чином, урочистий зведений хор. Першокласники також переглянули музичну казку «Коза Дереза» і захоплено аплодували артистам аматорам, -- учням, які у вільний час захоплюються музичним театральним мистецтвом.

Художній керівник Л.О. Макаренкова.


«Лисичка-Сестрича справляє Осінні Обжинки!»

Саме такою програмою 20.11. та 28.11. 2017 року перед учнями початкової школи, вчителями, батьками представили свою аматорську творчість учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом учителя музичного мистецтва Макаренкової Людмили Олександрівни. В основу вистави була покладена дитяча опера Миколи Віталійовича Лисенка «Коза Дереза». Образ чарівної красуні Золотої Осені, яка і розповіла дітям казку, був у центрі театрального дійства.

У фіналі вистави до Лисиччиної хатки зібрались справляти свято урожаю – Осінні Обжинки – її друзі. Це: Лісові Звірята, Польові Русалоньки, які впродовж літа охороняли жита, а також—Женчики,-- хлопчики і дівчатка, які допомагали дорослим восени збирати урожай. Таким чином, поспілкувавшись із музично-театральним мистецтвом, учні школи закріпили свої знання про прекрасні звичаї і традиції українського народу.


«Україна від А до Я»

Патріотична пісня возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

17 листопада на базі школи І-ІІІ ступенів №249 відбувся фінал районного конкурс патріотичної пісні «Україна від А до Я».

Команда учнів нашої школи посіли почесне ІІ місце. Руденко Олександра, учениця 10-го класу, та танцювальна група 8-Б класу вразили глядачів та журі конкурсу продуманим вибором репертуару, майстерністю виконання та яскравістю танцювального флеш-мобу.


9 листопада у школі відзначався День української писемності та мови. Учні 9-11 класів разом з усією Україною писали радіодиктант єдності "Наші пісні"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/radodiktant/IMG-8930570c97d3e1747a358bdfd103a547-V.jpg


З метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування у побуті, запобігання загрози життю дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття школярами практичних навичок учні 1-Б, 3-А, 4-А класів відвідали пожежно-рятувальну частину №13 Дніпровського району міста Києва.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

З метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями для учнів школи протягом осінніх канікул були організовані та проведені цікаві екскурсії.

Так учні 5-А, 5-Б та 5-В класіввідвідали музей національної архітектури і побуту Пирогово. Школярі впродовж екскурсії дізналися про життя українського народу в 17-18ст., ознайомилися із предметами побуту та відвідали садиби українців із різних регіонів нашої держави.


Ми запрошуємо науковців до школи

25 жовтня відбулася чергова зустріч з Василем Андрійовичем Шендеровським - доктором фізико-математичних наук, професором і автором книги "Нехай не гасне світ науки" про невідомих чи маловідомих вчених, народжених на українській землі, що зробили вагомий внесок до скарбівні світової науки і культури.

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/Шендеровський.jpg25 жовтня 2017 в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної».

До дитячої бібліотеки № 115 Деснянської ЦБС завітали маленькі гості, учні 1-А класу. Працівники бібліотеки провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомили з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Усім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких читачів.


15 жовтня 2017 року учні нашої школи брали участь у щорічному патріотичному вишколі-грі «КОЗАК-КВЕСТ» до Дня українського козацтва.

Учні виконували командні завдання фізичного та інтелектуального напряму, які стосувались традицій та звичаїв козацтва. У парку Перемоги за чотири години діти пройшли десять тематичних майданчиків. Козаки та козачки проявили свою швидкість, витривалість, вправність у подоланні перешкод. А також на високому рівні продемонстрували ерудицію, логіку та знання історичних фактів про нашу державу.

Наші хлопці та дівчата показали себе справжніми патріотами!

12 жовтня 2017 року в школі відбулись патріотичні заходи з нагоди відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Уроки пам’яті та зустрічі з бійцями та ветеранами АТО, участь у міських урочистостях та цікаві екскурсії – далеко неповний перелік тематичних заходів, до яких долучились учнівські та батьківські колективи класів.

Щирі, відверті, захоплюючі та зворушливі святкові заходи допомагають досягти мети національно-патріотичного виховання в школі – виховати справжніх патріотів та майбутніх захисників України!«Барви осені золотої»

Традиційно в осінні місяці, коли природа дарує найяскравіші барви, у початковій школі проводиться виставка робіт з природного матеріалу «Барви осені золотої». У виставці беруть участь композиції з природного матеріалу, виготовлені руками батьків та учнів. У роботах сміливо використані різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи приміщення школи соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.

1 вересня 2017 року в школі відбулося свято зустрічі шкільної родини, День Знань.

Впевнені, що цей навчальний рік принесе багато дивовижних відкриттів і вірних друзів. Не бійтеся труднощів, вірте у себе, прагніть до знань, вчіться добре, пам’ятайте, що ви є творцями свого майбутнього.

Бажаємо всім успіхів!!!

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/1 вересня 2017.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1431

Коментарi