Засідання батьківського комітету школи

21.11.2017 року проведено засідання батьківського комітету школи, на якому розглядалися питання діяльності школи. Підписано Угоду про співпрацю між учнівським самоврядуванням, батьківською громадськістю та педагогічними працівниками школи.

МІНІ-МАН

05.12.2017 року відбувся конкурс – захист міні-МАН шкільного наукового товариства «Обдарована молодь» серед учнів 3-6 класів. Девіз конкурсу – «Майбутнє твориться сьогодні». Було заслухано цікаві, змістовні проекти юних дослідників.

/Files/photogallery/937/Рисунок6.jpg

«Лисичка-Сестрича справляє Осінні Обжинки!»

Саме такою програмою 20.11. та 28.11. 2017 року перед учнями початкової школи, вчителями, батьками представили свою аматорську творчість учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом учителя музичного мистецтва Макаренкової Людмили Олександрівни. В основу вистави була покладена дитяча опера Миколи Віталійовича Лисенка «Коза Дереза». Образ чарівної красуні Золотої Осені, яка і розповіла дітям казку, був у центрі театрального дійства.

У фіналі вистави до Лисиччиної хатки зібрались справляти свято урожаю – Осінні Обжинки – її друзі. Це: Лісові Звірята, Польові Русалоньки, які впродовж літа охороняли жита, а також—Женчики,-- хлопчики і дівчатка, які допомагали дорослим восени збирати урожай. Таким чином, поспілкувавшись із музично-театральним мистецтвом, учні школи закріпили свої знання про прекрасні звичаї і традиції українського народу.

9 листопада у школі відзначався День української писемності та мови. Учні 9-11 класів разом з усією Україною писали радіодиктант єдності "Наші пісні"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/radodiktant/IMG-8930570c97d3e1747a358bdfd103a547-V.jpg


З метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування у побуті, запобігання загрози життю дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття школярами практичних навичок учні 1-Б, 3-А, 4-А класів відвідали пожежно-рятувальну частину №13 Дніпровського району міста Києва.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

З метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями для учнів школи протягом осінніх канікул були організовані та проведені цікаві екскурсії.

Так учні 5-А, 5-Б та 5-В класіввідвідали музей національної архітектури і побуту Пирогово. Школярі впродовж екскурсії дізналися про життя українського народу в 17-18ст., ознайомилися із предметами побуту та відвідали садиби українців із різних регіонів нашої держави.


Ми запрошуємо науковців до школи

25 жовтня відбулася чергова зустріч з Василем Андрійовичем Шендеровським - доктором фізико-математичних наук, професором і автором книги "Нехай не гасне світ науки" про невідомих чи маловідомих вчених, народжених на українській землі, що зробили вагомий внесок до скарбівні світової науки і культури.

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/Шендеровський.jpg25 жовтня 2017 в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної».

До дитячої бібліотеки № 115 Деснянської ЦБС завітали маленькі гості, учні 1-А класу. Працівники бібліотеки провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомили з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Усім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких читачів.


15 жовтня 2017 року учні нашої школи брали участь у щорічному патріотичному вишколі-грі «КОЗАК-КВЕСТ» до Дня українського козацтва.

Учні виконували командні завдання фізичного та інтелектуального напряму, які стосувались традицій та звичаїв козацтва. У парку Перемоги за чотири години діти пройшли десять тематичних майданчиків. Козаки та козачки проявили свою швидкість, витривалість, вправність у подоланні перешкод. А також на високому рівні продемонстрували ерудицію, логіку та знання історичних фактів про нашу державу.

Наші хлопці та дівчата показали себе справжніми патріотами!

12 жовтня 2017 року в школі відбулись патріотичні заходи з нагоди відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Уроки пам’яті та зустрічі з бійцями та ветеранами АТО, участь у міських урочистостях та цікаві екскурсії – далеко неповний перелік тематичних заходів, до яких долучились учнівські та батьківські колективи класів.

Щирі, відверті, захоплюючі та зворушливі святкові заходи допомагають досягти мети національно-патріотичного виховання в школі – виховати справжніх патріотів та майбутніх захисників України!«Барви осені золотої»

Традиційно в осінні місяці, коли природа дарує найяскравіші барви, у початковій школі проводиться виставка робіт з природного матеріалу «Барви осені золотої». У виставці беруть участь композиції з природного матеріалу, виготовлені руками батьків та учнів. У роботах сміливо використані різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи приміщення школи соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.

1 вересня 2017 року в школі відбулося свято зустрічі шкільної родини, День Знань.

Впевнені, що цей навчальний рік принесе багато дивовижних відкриттів і вірних друзів. Не бійтеся труднощів, вірте у себе, прагніть до знань, вчіться добре, пам’ятайте, що ви є творцями свого майбутнього.

Бажаємо всім успіхів!!!

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/1 вересня 2017.jpg


У бібліотеці проводяться виставки: "До нас прийшов новий підручник", "Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну"


/Files/images/vihovna_robota/й.jpg


Учні та працівники школи щиро вдячні батькам за підготовку приміщень до нового навчального року!


14 квітня 2017 року в спеціалізованій школі № 251 імені Хо Ши Міна проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечення високої організованості і злагодженості дій педагогічного та учнівських колективів в умовах надзвичайної ситуації.

/Files/images/vihovna_robota/321.jpg

Пріоритетними завданнями Дня цивільного захисту було визначено:

- удосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних вмінь та навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій;

- практичну перевірку здатності учнів миттєво діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;

- навчання керівного та командно-начальницького складу ЦЗ школи організації та проведенню заходів ЦЗ.

Для учнів було проведено практичні навчання «Надання першої допомоги», було оформлено газети, інформаційні листівки на тему ЦЗ.

Класні керівники провели виховні години з даного питання.


Кафедрою гуманітарних наук 16.03.2017 у рамках декади
проведено конференцію "Український Одіссей в Америці" (О.Тарнавський) до 120-річчя з дня народження Євгена Маланюка. Учні 11 – А класу підготували матеріали про життя і творчість митця, а також презентації та поезії.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Рисунок111.jpg


10.03.2017 кафедра гуманітарних наук провела конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка і про Шевченка
«Тарасове слово мандрує світом»

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Рисунок1333.jpg

Учні початкової школи в рамках проекту "ДІТИ ЗА МИР" передали подарунки воїнам АТО

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок2.jpg


"День вишиванки в початковій школі"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок7.jpg


Асоціативний кущ "Український віночок"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок3.jpg


"А на тім рушнику - Україна моя"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок5.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок4.jpg


У школі 26.01.2017 було проведено ярмарку дитячих поробок

Зібрані кошти члени ради старшокласників та представники батьківського комітету передали голові Спілки жінок України Герасименко Леокадії Володимирівні для подальшого надання допомоги дітям, постраждалим в зоні АТО.

/Files/images/kolyadki/Рисунок111.png


Музичний гурток театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом вчителя Макаренкової Л. О. взяв участь у районному фестивалі «Зоряні барви Різдвяних Різдвяних колядок», що відбувся у Свято-Троїцькому соборі 25.01.2017 року.

/Files/images/kolyadki/Рисунок2.png

"Барви зоряних колядок"

Барви зоряних колядок

Засіяли у світах!

Це- народу щедрий спадок

Задзвенів в людських вустах

Линуть високо під купол

В церкві чисті голоси.

Це Деснянщина співає:

«Земля мрії і краси!»

Дай всім радості і миру,

Віри в світле майбуття.

Нехай славиться вовіки

Боже, світлеє Дитя!»


Новий 2016-2017 навчальний рік розпочато!

/Files/images/vihovna_robota/1 вересня.jpg

/Files/images/vihovna_robota/1вересня.jpg


Школа брала участь в районному огляді-конкурсі ландшафтних композицій і естетичних куточків на тему: "Без верби та калини нема України" та посіла ІІ місце.

/Files/images/vihovna_robota/Рисунок2.jpg

/Files/images/vihovna_robota/Рисунок3.jpg

/Files/images/vihovna_robota/Рисунок1.jpg


03.04.16

До уваги батьків майбутніх першокласників

Перелік документів,які подаються до школи:

1 Оригінал та копія свідоцтва про народження.

2. Медична довідка про стан здоров'я.

3. Заява (заповнюється на місці)

Перелік орієнтовних діагностичних завдань

І. Бесіда-знайомство

1. Як тебе звати? Назви ім’я, по-батькові і прізвище.

2. Скільки тобі років? Коли ти народився (дата)?

3. З ким ти живеш? Назви членів твоєї сім’ї.

4. Як звати маму? Ким і де вона працює?

5. Як звати тата? Ким і де він працює?

6. Де ти живеш? Назви адресу.

7. Чи ходиш ти в дитячий садок? У який саме?

8. Чим любиш займатися вдома?

ІІ. Тестування

1. Розвиток зв’язного і виразного мовлення.

· Відповідь на питання по тексту (2-3 питання).

· Переказ казок, оповідань.

· Читання віршів.

· Складання розповіді за сюжетним малюнком:

- Кого ти бачиш на малюнку?

- Що вони роблять?

- Що тобі подобається і чому?

2. Вміння розрізняти, виділяти звуки в словах.

· Перед дитиною покласти 6 карток із зображенням різних предметів. Дитина голосно вимовляє, який предмет зображено на кожній картці окремо. Завдання: відкласти ті картки, де є звук [ш], [р], [л], [ч] …

3. Вміння класифікувати предмети (посуд, меблі, тварини, транспорт, комахи)

4. Встановлення послідовності картинок і складання розповіді за ними. Використовуються серії картинок за українськими народними казками.

5. Методика «Четвертий зайвий».

· На кожній картці зображено чотири предмети. Трьом із них можна дати одну назву, а четвертий – зайвий. Знайди цей зайвий предмет. Скажи, чому він не підходить, і як можна назвати одним словом оті три предмети.

6. Методика «Прості аналогії»

· У корови – телятко, у свині - …;

· Огірок – овоч ромашка - …;

· Сокира рубає, а пилка - …;

7. Методика «Порівняння понять».

Сказати, чим схожі… (білка і кішка, молоток і сокира, гітара і піаніно…)?

8. Загальна поінформованість.

- Скільки місяців у році?

- Яка зараз пора року?

- Від яких тварин одержують молоко?

- Що необхідно зробити, якщо ти поріжеш палець?

- Для чого автомобілю гальма?

- Звідки береться хліб, цукор?

- Яких птахів ти бачив? А що ти знаєш про птахів?

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi