Випускний вальс учнів 11-А класу на конкурсі "Київський вальс".

/Files/images/DSC05915.JPGВітаємо учнів з ІІІ-м призовим місцем.


25 квітня 2018 року в межах правопрсвітницького проекту «Я маю право!» в СШ № 251 для учнів 8-11х класів було проведено правовий диктант.


“Tell me and I forget.

Teach me and I remember.

Involve me and I learn…”

B. Franklin

З 16.04. по 23.04 в школі проходив тиждень англійської мови

Протягом тижня в початковій школі вчителі провели низку різноманітних театральних заходів з учнями 2-4 х класів: «Чому у слоника довгий ніс?», «Ріпка», «Брейн-ринг».

У середній школі були проведені як інтелектуальні, так і театралізовані заходи, пов’язані з географічним розташуванням, традиціями та святами англійських країн: урок-вікторина «Визначні місця Лондона», інтелект-ігри «Подорож англомовними країнами», інсценування уривку п’єси «Кентервільський привид».

До дня народження В. Шекспіра були проведені уроки-презентації, інсценування уривків із його п’єс, конкурс читців творів Шекспіра.

На уроках німецької мови протягом тижня також проходили різноманітні конкурси, ігри та інсценування, пов’язані з традиціями і культурою Німеччини.

День цивільного захисту

20 квітня 2018року, в нашій школі відбувся День цивільного захисту, під час якого з учнями було відпрацьовано алгоритм дій у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Були проведені заняття, тренінги для учнів школи «Надання першої медичної допомоги», «Людина в екстремальних ситуаціях: тероризм», та правила користування засобами колективного та індивідуального захисту.

Протягом всього дня в холі показували відеоролик на тему: »Інтернет за чи проти», створений нашими учнями.

wym-1523045903641

Для молодшої школи підготували окрему програму: показали їм «Казку про інтернет», ролик «Геймер», оброблений нами відеоролик «Інтернет-залежність», а також мультиплікаційний фільм «Фіксики. Інтернет».

Святкування цього свята в нашій школі стане доброю традицією.


/Files/images/nato/Слайд1.JPG/Files/images/nato/Слайд2.JPG/Files/images/nato/Слайд3.JPG/Files/images/nato/Слайд4.JPG/Files/images/nato/Слайд5.JPG/Files/images/nato/Слайд6.JPG


22 березня 2018 року спеціалізована школа № 251 гостинно вітала учасників уже традиційного конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», метою якого є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу.

Цікавими, різнобарвними, надзвичайно напруженими стали цьогорічні конкурсні змагання. Учні 8 освітніх закладів Деснянського району презентували на конкурсі європейські країни — розповідали про їхню історію та побут, співали пісень і танцювали, розігрували невеличкі сценки, врешті-решт, доводили своє знання тієї чи іншої мови.

Представляючи Німеччину, учні нашої школи не лише продемонстрували ґрунтовні знання німецької мови, але й вразили глядачів чудовим яскравим і веселим виступом. За результатами конкурсу, команда нашої школи посіла ІІ місце та була нагороджена дипломами.


28 лютого 2018 року в школі відбувся захід, присвячений 120-річниці з Дня народження В. М. Сосюри

Учні підготували презентацію про життя і творчість митця, читали вірші та виконували пісні на слова В. Сосюри, інсценували епізоди з життя поета.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-0f4ac4c9635ec3f19b80636d6fc0370e-V.jpg


23 лютого 2018 року в спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів № 251 імені ХО Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч з працівником Національного музею літератури України Кучер Наталією Миколаївною на тему: "Українське шістедесятництво" для учнів 9 -11 класів.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-ace78b7c4086c675fc2c9a45ad62ccaa-V.jpg/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-e2d2de153befca6ce627157c974b6e18-V.jpg
22 лютого 2018р., в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови , у спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна була проведена літературно-музична композиція «ЇЇ величність - мова». Під час заходу школярі декламували вірші та виконували пісні не лише українською, а й англійською і німецькою мовами, представили в’єтнамський танок. Юні актори театрального гуртка продемонстрували уривок вистави «Хамелеон».


І (шкільний) етап кубку міського голови з шахів "КРИШТАЛЕВА ТУРА" відбудеться для учнів:

1-4 класів з 26 лютого по 02 березня 2018

5-9 класів з 12 березня по 16 березня 2018

20.02.2018 у нашій школі відбувся виховний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Щоб інші мріяли, любили і жили», як дань належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

День Соборності України

22 січня 2018 року, в День Соборності України, з метою виховання у підростаючого покоління національної свiдомостi, патріотичних почуттів, поваги до державних символів, пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї боротьби за незалежність в спеціалізованій школі №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся флешмоб «Живий ланцю єднання».


Декада початкової школи

З 15 по 19 січня 2018 року в школі проходила декада початкових класів.

Враховуючи час, коли проходила декада, вчителі спланували тематику заходів таким чином, щоб ознайомити учнів та закріпити знання про народні звичаї і традиції святкування Різдвяних свят.


Конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок.

Сучасна Німеччина очима дітей».

5 грудня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва проведено щорічний районний конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей».

Учні нашої школи під керівництвом вчителя німецької мови Коломійченко К.М. є четвертий рік поспіль активними учасниками даного конкурсу та призерами минулого та позаминулого років.

Командою учнів 7-9 класів було представлено виставу німецькою мовою, де були висвітлені звичаї окремих земель та міст Німеччини (Хамбург, Бремен, Берлін, Мюнхен), країнознавчі цікавинки. Було вдало поєднано творчий потенціал, знання німецької мови та культури. Відповідно до наказу Управління освіти Деснянського району у м. Києві від 18.12.2017 № 521 команда учнів нашої школи отримала І місце.


МІНІ-МАН

05.12.2017 року відбувся конкурс – захист міні-МАН шкільного наукового товариства «Обдарована молодь» серед учнів 3-6 класів. Девіз конкурсу – «Майбутнє твориться сьогодні». Було заслухано цікаві, змістовні проекти юних дослідників.

/Files/photogallery/937/Рисунок6.jpg


23.11.2017 року з нагоди вшанування пам’яті 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні в спеціалізованій школі № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Піст диявола».

Мета заходу: розкрити суть трагедії голодомору 1932-1933 років та її вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників; виховувати в учнів особистісні риси громадянина - патріота України на основі усвідомлення досвіду історії.


День Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Революція Гідності: тернистий шлях до свободи». Усіх школярів об’єднала розмова про політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Проводячи захід, учні намагалися докласти свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. І найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України здійсниться обов’язково.


Засідання батьківського комітету школи

21.11.2017 року проведено засідання батьківського комітету школи, на якому розглядалися питання діяльності школи. Підписано Угоду про співпрацю між учнівським самоврядуванням, батьківською громадськістю та педагогічними працівниками школи.


« -- Ого-го, Коза! Го-го, сірая!

Ой, розходися, розвеселися

по цьому дому, по веселому!»

Веселим вертепним дійством привітали у актовій залі школі вчителів (11.01. 2018.) та першокласників ( 29.01.2018.) учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок». Народні колядки, щедрівки, які створив український народ, є постійним доповненням до програми на уроках з музичного мистецтва. Ось тому і на загальношкільних заходах учні-глядачі також беруть активну участь у сценічному музичному дійстві, створюючи, таким чином, урочистий зведений хор. Першокласники також переглянули музичну казку «Коза Дереза» і захоплено аплодували артистам аматорам, -- учням, які у вільний час захоплюються музичним театральним мистецтвом.

Художній керівник Л.О. Макаренкова.


«Лисичка-Сестрича справляє Осінні Обжинки!»

Саме такою програмою 20.11. та 28.11. 2017 року перед учнями початкової школи, вчителями, батьками представили свою аматорську творчість учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом учителя музичного мистецтва Макаренкової Людмили Олександрівни. В основу вистави була покладена дитяча опера Миколи Віталійовича Лисенка «Коза Дереза». Образ чарівної красуні Золотої Осені, яка і розповіла дітям казку, був у центрі театрального дійства.

У фіналі вистави до Лисиччиної хатки зібрались справляти свято урожаю – Осінні Обжинки – її друзі. Це: Лісові Звірята, Польові Русалоньки, які впродовж літа охороняли жита, а також—Женчики,-- хлопчики і дівчатка, які допомагали дорослим восени збирати урожай. Таким чином, поспілкувавшись із музично-театральним мистецтвом, учні школи закріпили свої знання про прекрасні звичаї і традиції українського народу.


«Україна від А до Я»

Патріотична пісня возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

17 листопада на базі школи І-ІІІ ступенів №249 відбувся фінал районного конкурс патріотичної пісні «Україна від А до Я».

Команда учнів нашої школи посіли почесне ІІ місце. Руденко Олександра, учениця 10-го класу, та танцювальна група 8-Б класу вразили глядачів та журі конкурсу продуманим вибором репертуару, майстерністю виконання та яскравістю танцювального флеш-мобу.


9 листопада у школі відзначався День української писемності та мови. Учні 9-11 класів разом з усією Україною писали радіодиктант єдності "Наші пісні"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/radodiktant/IMG-8930570c97d3e1747a358bdfd103a547-V.jpg


З метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування у побуті, запобігання загрози життю дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття школярами практичних навичок учні 1-Б, 3-А, 4-А класів відвідали пожежно-рятувальну частину №13 Дніпровського району міста Києва.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

З метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями для учнів школи протягом осінніх канікул були організовані та проведені цікаві екскурсії.

Так учні 5-А, 5-Б та 5-В класіввідвідали музей національної архітектури і побуту Пирогово. Школярі впродовж екскурсії дізналися про життя українського народу в 17-18ст., ознайомилися із предметами побуту та відвідали садиби українців із різних регіонів нашої держави.


Ми запрошуємо науковців до школи

25 жовтня відбулася чергова зустріч з Василем Андрійовичем Шендеровським - доктором фізико-математичних наук, професором і автором книги "Нехай не гасне світ науки" про невідомих чи маловідомих вчених, народжених на українській землі, що зробили вагомий внесок до скарбівні світової науки і культури.

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/Шендеровський.jpg25 жовтня 2017 в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної».

До дитячої бібліотеки № 115 Деснянської ЦБС завітали маленькі гості, учні 1-А класу. Працівники бібліотеки провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомили з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Усім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких читачів.


15 жовтня 2017 року учні нашої школи брали участь у щорічному патріотичному вишколі-грі «КОЗАК-КВЕСТ» до Дня українського козацтва.

Учні виконували командні завдання фізичного та інтелектуального напряму, які стосувались традицій та звичаїв козацтва. У парку Перемоги за чотири години діти пройшли десять тематичних майданчиків. Козаки та козачки проявили свою швидкість, витривалість, вправність у подоланні перешкод. А також на високому рівні продемонстрували ерудицію, логіку та знання історичних фактів про нашу державу.

Наші хлопці та дівчата показали себе справжніми патріотами!

12 жовтня 2017 року в школі відбулись патріотичні заходи з нагоди відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Уроки пам’яті та зустрічі з бійцями та ветеранами АТО, участь у міських урочистостях та цікаві екскурсії – далеко неповний перелік тематичних заходів, до яких долучились учнівські та батьківські колективи класів.

Щирі, відверті, захоплюючі та зворушливі святкові заходи допомагають досягти мети національно-патріотичного виховання в школі – виховати справжніх патріотів та майбутніх захисників України!«Барви осені золотої»

Традиційно в осінні місяці, коли природа дарує найяскравіші барви, у початковій школі проводиться виставка робіт з природного матеріалу «Барви осені золотої». У виставці беруть участь композиції з природного матеріалу, виготовлені руками батьків та учнів. У роботах сміливо використані різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи приміщення школи соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.

1 вересня 2017 року в школі відбулося свято зустрічі шкільної родини, День Знань.

Впевнені, що цей навчальний рік принесе багато дивовижних відкриттів і вірних друзів. Не бійтеся труднощів, вірте у себе, прагніть до знань, вчіться добре, пам’ятайте, що ви є творцями свого майбутнього.

Бажаємо всім успіхів!!!

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/1 вересня 2017.jpg


У бібліотеці проводяться виставки: "До нас прийшов новий підручник", "Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну"


/Files/images/vihovna_robota/й.jpg


Учні та працівники школи щиро вдячні батькам за підготовку приміщень до нового навчального року!


14 квітня 2017 року в спеціалізованій школі № 251 імені Хо Ши Міна проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечення високої організованості і злагодженості дій педагогічного та учнівських колективів в умовах надзвичайної ситуації.

/Files/images/vihovna_robota/321.jpg

Пріоритетними завданнями Дня цивільного захисту було визначено:

- удосконалення педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних вмінь та навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій;

- практичну перевірку здатності учнів миттєво діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;

- навчання керівного та командно-начальницького складу ЦЗ школи організації та проведенню заходів ЦЗ.

Для учнів було проведено практичні навчання «Надання першої допомоги», було оформлено газети, інформаційні листівки на тему ЦЗ.

Класні керівники провели виховні години з даного питання.


Кафедрою гуманітарних наук 16.03.2017 у рамках декади
проведено конференцію "Український Одіссей в Америці" (О.Тарнавський) до 120-річчя з дня народження Євгена Маланюка. Учні 11 – А класу підготували матеріали про життя і творчість митця, а також презентації та поезії.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Рисунок111.jpg


10.03.2017 кафедра гуманітарних наук провела конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка і про Шевченка
«Тарасове слово мандрує світом»

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Рисунок1333.jpg

Учні початкової школи в рамках проекту "ДІТИ ЗА МИР" передали подарунки воїнам АТО

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок2.jpg


"День вишиванки в початковій школі"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок7.jpg


Асоціативний кущ "Український віночок"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок3.jpg


"А на тім рушнику - Україна моя"

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок5.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/Рисунок4.jpg


У школі 26.01.2017 було проведено ярмарку дитячих поробок

Зібрані кошти члени ради старшокласників та представники батьківського комітету передали голові Спілки жінок України Герасименко Леокадії Володимирівні для подальшого надання допомоги дітям, постраждалим в зоні АТО.

/Files/images/kolyadki/Рисунок111.png


Музичний гурток театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом вчителя Макаренкової Л. О. взяв участь у районному фестивалі «Зоряні барви Різдвяних Різдвяних колядок», що відбувся у Свято-Троїцькому соборі 25.01.2017 року.

/Files/images/kolyadki/Рисунок2.png

"Барви зоряних колядок"

Барви зоряних колядок

Засіяли у світах!

Це- народу щедрий спадок

Задзвенів в людських вустах

Линуть високо під купол

В церкві чисті голоси.

Це Деснянщина співає:

«Земля мрії і краси!»

Дай всім радості і миру,

Віри в світле майбуття.

Нехай славиться вовіки

Боже, світлеє Дитя!»


Кiлькiсть переглядiв: 838

Коментарi

  • Radikcah

    2018-03-15 10:08:15

    Мой вк radik_y2014 телефон 8-927-611-34-99 вайбер вотсап телеграм скайп kruzzor Могу долго расписывать какой я молодец, сколько десятков лет у меня опыта в данной сфере, но я предпочитаю "воде" реальные факты.Поэтому хватит лирики, вот что я могу предложить: ------------------------------------ 1. Качество услуг на уровне ведущих компаний. --- 2. Цены существенно ниже чем в компаниях (зачастую в разы). --- 3. Постоянная доступность, готовность ответить на интересующие Вас вопросы (ну разве что не ночью), то есть не нужно писать письма и сутками ждать ответа...