03.06.2019 року розпочала свою роботу літня мовна школа «RAINBOW». За традицією в перший день були проведені заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Квест «Світ дитинства» налаштував дітей на активне використання набутих мовленнєвих навичок, як англійської так і німецької мов. В процесі гри діти розгадували загадки та малювали відповідь на «Чарівному прозорому полотні». Виконання завдання « Чарівна рамка» викликало бурхливі емоції та почуття. Діти охоче проявили свої акторські здібності і з задоволенням демонстрували свої таланти.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/movniy_tabr/фото 1.jpg/Files/images/kafedra_nozemno_movi/movniy_tabr/фото 2.jpg/Files/images/kafedra_nozemno_movi/movniy_tabr/фото 3.jpg/Files/images/kafedra_nozemno_movi/movniy_tabr/фото 4.jpg


/Files/images/kafedra_nozemno_movi/movniy_tabr/1.jpg

Літня мовна школа "Rainbow "

Ласкаво просимо до нашої літньої мовної школи, де кожен бажаючий може покращити свої знання англійської та німецької мов у цікавій формі.

Запрошуємо учнів 1-7 класів.

Школа працює з 03.06.2019 по 21.06.2019

Графік роботи груп:

1-2 класи 10.00-11.00
3-4 класи 11.00-12.00
5-7 класи 12.00-13.00

Літня мовна школа – це не лише чудове місце для розваг та веселощів, але й гарна нагода провести час з користю. Ми знаємо секрет, як поєднати захоплюючі ігри, цікаві квести і веселі розваги з вивченням та удосконаленням іноземних мов.


Свято шкільної родини.

З квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято шкільної родини прийшли школярі.

31 травня свято об’єднало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони зібралися привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя. До поздоровлень приєдналася Голова Спілки Жінок України Герасименко Леокадія Володимирівна.

Молодші школярі потішили присутніх піснями й танцями. А випускники - прощальним вальсом.

/Files/images/vihovna_robota/2019_ostanny_dzvonik/Свято шкільної родини 2.jpg

/Files/images/vihovna_robota/2019_ostanny_dzvonik/СШ 251 Свято шкільної родини .jpg


Поліцейські в гостях у школярів

20.05.2019 інспектор відділу зв’язків із громадськістю Пономар Олександра Віталіївна провела заняття з учнями 1-4 класів на тему "Безпечна дорога до школи" та "Правила поведінки в автомобілі". Діти не тільки ознайомилися з правилами, а з радістю побули у ролі інспекторів. Приміряли їхні головні убори, перевірили рацію, «керували» автомобілем.

/Files/images/vihovna_robota/Лекція поліцейських.jpg/Files/images/vihovna_robota/Лекція поліцейських 1.jpg


У рамках проекту «Наукова Світлиця» в партнерстві з Малою академію наук України команда учнів 7-В класу під керівництвом класного керівника, учителя математики Шиндилюк Н.П. стала переможцем конкурсу та отримала кубок і титул «Геніального класу 2019 року».

Протягом 2018-2019 навчального року учні презентували наукові закони, природні явища , які вивчали за шкільною програмою, через творчі методи: акторська гра, образотворче мистецтво, хореографія.

/Files/images/genalniy_klas/Рисунок1.jpg/Files/images/genalniy_klas/Рисунок2.jpg/Files/images/genalniy_klas/Рисунок3.jpg/Files/images/genalniy_klas/Рисунок5.jpg/Files/images/genalniy_klas/Рисунок4.jpg


Гра сміливих і відважних

17-19 травня 2019 року у Позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зміна» с. Полиповичі Бородянського району Київської області відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), основною метою якої є військово-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Нашу школу представляли Васильєв Владислав, Бартош Віктор, Зіневич Денис, Станішевський Владислав, Робенко Дмитро, Ліщенко Олексій, Дорошенко Маргарита, Хорошун Дарія.

У напруженій командній боротьбі учасники гри продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра», «Відун», «Пластун», «Перетягування линви», «Бівак».

Програма гри була дуже насиченою, але наша команда, виявивши згуртованість, наполегливість і неабияку волю до перемого, досягла гідних результатів. Ми пишаємося нашими учнями і бажаємо їм подальших успіхів.


День пам’яті та примирення і 74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світові й війні

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі були проведені заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру: тематичні години спілкування, бесіди, перегляд відеоматеріалів, уроки пам’яті, виставки малюнків та плакатів, організовано книжкову виставку у шкільній бібліотеці, для учнів 2-А класу було проведено майстер-клас з виготовлення символу пам’яті «Червоний мак».

/Files/images/den_peremogi_2019/IMG-f75e56b2117a135ec19cb04e48e6a5f2-V.jpg/Files/images/den_peremogi_2019/День памяті та примирення .jpg/Files/images/den_peremogi_2019/День памяті та примирення 2.jpg


«Class ідея »— це фестиваль шкільних стартапів, що проходив у квітні 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва. Команда учнів 5-В класу разом з класним керівником Веременко Е.В. приготувала цікаві ідеї, втілити які під силу будь-якому новачкові: «Висячий город» із пластикових пляшок, табурет із глянцевих журналів та джинсів, килимок із старих футболок, подушка з джинсової тканини. Під час фестивалю діти отримали досвід у створенні своєї бізнес-ідеї, її втілення у власний бізнес, рекламі та розвитку бізнесу. Дарувати нове життя старим речам, виготовляючи гарні і потрібні вироби - новий модний напрямок сучасного дозвілля і рукоділля для всіх.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/Рисунок4.jpg


В рамках проведення програми «SPRING STEAMfest – 2019» для учнів 7-10 класів була проведена навчальна екскурсія у хіміко-технологічному факультеті Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського». Під час екскурсії у великій хімічній аудиторії було показано приклади електрохімічних покриттів та експериментально здійснено покриття поверхонь металічних зразків. Учні спробували виготовити оригінальний, якісний миючий засіб та штучні продукти харчування, що широко розповсюджені у торгівельних мережах. Розуміння хімічних процесів та практичний досвід юних хіміків відкриває секрети технологій сучасного виробництва.

/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/Рисунок3.jpg


11 команд закладів освіти Деснянського району міста Києва взяли участь у районному конкурсі-фестивалі «Karneval in Deutschland», який відбувся задля забезпечення комунікативного та соціокультурного розвитку особистості школярів, підготовки до міжкультурного спілкування, розширення світогляду, поінформованості та загальної ерудиції.

Команда учнів школи 251 під керівництвом вчителя німецької мови Коломийченко К.М. посіла перше призове місце. Німеччина – країна мрій та легенд, відома світові своїми багатими традиціями та звичаями. Гості та учасники занурилися у святкову атмосферу веселого німецького карнавалу, зарядилися позитивною енергетикою потішних жартів та розваг і дізналися, як веселяться німці від душі. Відбулися подорожі у минуле країни , гості насолоджувалися піснями та танцями, зустрічами з казковими героями та науковими і культурними постатями Німеччини. Свято було насиченим неймовірними емоціями та красою дійства.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/Рисунок1.jpg


Сьогодні, 19 квітня, в нашій школі проходив День цивільного захисту, метою якого була популяризація безпечного способу життя серед дітей та підлітків, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Учні школи продемонстрували достатню готовність до надзвичайних ситуацій, а саме: проведення евакуації, показові виступи з використанням протигазів, надання першої домедичної допомоги та транспортування на ношах. В початковій школі проходили такі заходи: години спілкування, вікторини, тематичні мультфільми, виставки малюнків.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури.

/Files/images/tso_2019/День ЦЗ 2.jpg/Files/images/tso_2019/День ЦЗ 2019.jpg/Files/images/tso_2019/День ЦЗ 3.jpg«SPRING STEAMfest - 2019»

04.04.2019 для учнів 8-В класу була проведена екскурсія «Навчальна робототехніка» у науково-дослідній лабораторії інформатизації Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час екскурсії було показано роботу 3D-принтера: технологію об’ємного друку, масштабування, створення різних деталей, іграшок, копій інженерних споруд, пам'ятників. Діти спробували створювати прості програми та дізналися про нові інженерні професії. Практичний досвід у робототехніці та програмуванні – це не просто хобі, це те, що колись може стати справою життя!

/Files/images/vihovna_robota/STEM.jpg


3 квітня 2019 року в школі проведено інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки». Завідуюча бібліотекою Бурдіна К.М. створила виставку літератури, яку презентував школі Фонд «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки». Вчитель історії Варібрусова І.Ф. розповіла учням про історію створення НАТО, про практичну допомогу НАТО Україні в рамках проекту «Наука заради миру і безпеки», який діє з 1991 року.

Також, учителем історії Сімон О.П. був проведений круглий стіл з учнями 10-А класу за темою «СВІТ. ПРОТИСТОЯННЯ. НАТО».

/Files/images/vihovna_robota/nato_2019/Рисунок1.jpg


В рамках співпраці з ДНЗ була проведена екскурсія дітей по школі.

/Files/images/vihovna_robota/samovryaduvannya/Рисунок2.jpg


"Весняні канікули 2019"

/Files/images/vihovna_robota/8-В музей залізничного транспорту.jpg8-В музей залізничного транспорту/Files/images/vihovna_robota/2-Б, 4-А вихід до бібліотеки Загребельного .jpg2-Б, 4-А вихід до бібліотеки Загребельного/Files/images/vihovna_robota/6-Б, 6-В музей експериментаніум .jpg6-Б, 6-В музей експериментаніум


Конференція лідерів батьківської громадськості.

28 лютого 2019 у школі відбулася спільна конференція педагогічних працівників та лідерів батьківської громадськості школи. Під час заходу було підведено підсумки декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» та заплановано шляхи подальшої співпраці.

Також перед батьківською і освітянською спільнотою виступив Начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції міста Києва Безпальчук С.І., який ознайомив присутніх із діючим законодавством України стосовно булінгу (цькування) та надав рекомендації щодо профілактики булінгу. Присутні переглянули презентацію «Протидія булінгу у дитячому середовищі».

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/СШ 251 28.02.19 Конференція лідерів батьківської громадкості.jpg


Музично-літературна композиція "Україна сміється"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/СШ 251 Літературно-музична композиція Україна сміється..jpg

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Літературно-музична композиція Україна сміється 2.jpg


Математичний конкурс

28.02.2019 вчитель математики Шульга Л.П. провела математичний конкурс, який сприяв розвитку логічного мислення, кмітливості та винахідливості. Учні 11 - А класу показали свої знання з математики та уміння діяти в нестандартних ситуаціях.

/Files/images/matematiki/КВК математики (2).jpg/Files/images/matematiki/КВК математики.jpg


Круглий стіл"Становлення особистості".

27.02.2019 Учні та батьки 11-А класу разом з класним керівником Малько Л.І. проводили круглий стіл "Становлення особистості".

Присутні обговорювали питання, які стають на шляху до самоствердження , проблеми з якими стикається людина в пошуках власного "я", чинники, які впливають на формування особистості. Учні обговорили проблемні ситуації і способи їх розв'язання. Батьки поділилися власним життєвим досвідом і надали дітям поради щодо визначення цінностей і пріоритетів у подальшому.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/IMG-47f185e9f570cc9f08050f795a0ed71d-V.jpg


27 лютого 2019 року відбувся конкурс «У вінок Кобзареві». Учасники 5-11 класів декламували поезії та уривки з поем Т.Шевченка, а також твори українськиї митців про Поета.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/конкурс читання поезії Шевченка.jpg


27 лютого, мама Миколайчук Поліни, Юлія Всеволодівна, провела майстер-клас по виготовленню святкової кулі.

Мета заходу полягала у виготовленні яскравого і цікавого сувеніру для привітання своїх матерів із святом, що наближається.

Діти працювали з заохоченням, атмосфера була дружньою і творчою.

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/СШ 251майстер-клас по виготовленню святкової кулі .jpg


27.02.2019 Фітнес-розминка "Ранкова руханка" 10 а, 6а, 8б, 4в.

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/СШ 251 фітнес-розминка Ранкова руханка.jpg


4-В клас. Тренінг "Надання дітьми першої домедичної допомоги".

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/4-В надання домедичної допомоги.jpg


Майстер-клас з образотворчого мистецтва "Школа майбутнього" 4 А клас

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/4-А Школа майбутнього .jpg


Майстер-клас з образотворчого мистецтва "Коние-гривастий" 2- Б клас

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/СШ 251 Майстер-клас з образотворчого мистецтва.jpg


Урок - діалог: " Ми маємо права на захист від всіх шкідливих звичок" (ГО "Світ без залежностей" )

/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/Рисунок1.jpg

/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/СШ 251майстер-клас по виготовленню святкової кулі .jpg

/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-d1d9248005995ca33bf2a9ce91ba308a-V.jpg/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-ceb5d6591b11ee99c17d26567251b961-V.jpg


Вистава "Зимова сюїта". Виступ шкільного музичного гуртка театралізованої пісні "Віночок"

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/Зимова сюїта. Виступ фольклорного гуртка .jpg


Відкритий профорієнтаційний захід " Обираючи професію"

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/Профорієнтаційний захід .jpg

У 5 - х класах проходила гра " Знавці зарубіжної літератури". Під час гри учні згадали біографії письменників. Змагалися, хто найкраще пам'ятає рядки вивчених поезій. Показували пантоміму " Вгадай літературного героя". Відповідали на цікаві запитання.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Гра Знавці зарубіжної літератури.jpg


25.02.2019 мами 3-А класу провели для учнів класу майстер-клас з виготовлення листівок до 8 Березня.

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/СШ 251 Майстер-клас з батьками .jpg


25.02.2019 для учні 4-В класу була проведена інтелект-гра на знання англійської мови. На заході були присутні представники батьківської громадськості, які також брали участь у грі.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/25.02.19 Інтелект-гра з англійської мови.jpg


Відкрите заняття гуртка з шахів

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/СШ 251 Декада 25.02.19.jpg


23.02.2019 батьки та учні 5-8 класів взяли участь у спортивних іграх з волейболу та баскетболу.

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/СШ 251 23.02.19 Декада .jpg


Мовна гра «Різноманіття європейських мов».

21.02.2019 з учнями 8б класу було проведено мовну гру «Різноманіття європейських мов». Виконуючи цікаві завдання та вирішуючи ребуси, учні познайомилися з найбільш поширеними європейськими мовами, історією їх виникнення, особливостями та цікавими фактами.

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/Мовна гра.jpg


Квест-гра по станціях "Англійська в нашій родині" 5А, 5Б класи

/Files/images/kafedra_nozemno_movi/5-А, 5-Б, квест Англійська у моїй родині.jpg


22.02.2019 Урок-практикум "Безпечна і небезпечна хімія у нашому домі" 11-А клас. Розглянули позитивні та негативні сторони використання побутової хімії. Виготовили безпечний миючий засіб.

/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-08439c452bb3f5b5cef0aa2e3c92c0dd-V.jpg/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-1a35c6f8795cd6e1e78d8c65a5270c3b-V.jpg/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-2cdafc3bc5837bda3f6dec014295160e-V.jpg/Files/images/kafedra_susplnih_ta_prirodnichih_distsipln/IMG-ad8ab48b634f9a5941e881ec4953fd1c-V.jpg


Читацька конференція «Великий льох» Т. Шевченка у контексті державотворення для учнів 9-10 класів.

Учні проаналізували різні історичні епохи козаччини і усвідомили причини падіння державницьких позицій в інтерпретації Великого Кобзаря.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/Читацька конференція.jpg


Для учнів 2-А класу мама Коломієць М. провела майстер-клас і поділилася секретами аеродизайну.

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/СШ 251 Аєродинаміка .jpg


Психологічний тренінг "Формування дружнього учнівського колективу" 2-В клас

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/2-В психологічний тренінг.jpg


Майстер-клас з виготовлення сніговика 2 В клас

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/2-В майстер-клас виготовлення сніговика.jpg

Панорама творчості "Від казок до проектів"

/Files/images/matematiki/Панорама творчості Від казок до проектів.jpg


Майстер-клас «Дудлінг, зентангл, зендудлінг», як сучасна арт-терапія.

21.02.2019 учителем образотворчого мистецтва Єрмак Е. А. для батьків, учнів та вчителів нашої школи проведено майстер-клас «Дудлінг, зентангл, зендудлінг» (метод релаксації у сучасному світі).

Сучасні графічні техніки розвивають фантазію, творчу уяву, допомагають заспокоїти емоції, зняти стрес, про що свідчать розміщені світлини.

/Files/images/kafedra_garmonynogo_rozvitku/Дудлінг.jpg


Зустріч з медичним працівником "Гігієна школяра - запорука здоров'я", 1 - А клас

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/1-А зустріч з медичним працівником Гігієга школяра - запорука здоровя .jpg


Майстер-клас з виготовлення листівок 20.02.19

Захист проектних робіт міні-МАН

20.02.2019 відбувся шкільний захист проектних робіт міні-МАН для учнів початкової школи. Учениця 4-А класу Кучинська Маргарита дослідила історію виникнення міста Петри в Йорданії, а учень 4-А класу Гутик Андрій розповів про забруднення води. Учні показали своє вільне спілкування англійською мовою. Юних МАНівців привітав батько Кучинської Маргарити - Кучинський Микола Сигізмундович, директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

20.02.2019 у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови відбувся виховний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони на завжди залишились», як дань належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

/Files/images/vihovna_robota/Небесна Сотня.jpg


19.02.2019 Майстер-клас: "Розробка науково-дослідницьких міні - проектів та проектів учнів"

19.02.2019 Конкурс творчих робіт учнів 5-11 класів. Написання есе "нова школа, у якій безпечно, комфортно та цікаво"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-603c71587f0fa447df11702075caed4d-V.jpg


Декада партнерства та комунікацій продовжується.

19.02.19 в актовій залі школи було проведено родинне свято "Гортаючи сторінки календаря" з учнями 6-х класів, під час якого учасники пригадали традиції народних свят країн Європи та взяли участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах.

19.02 для учнів 9-11 класів був проведений урок-семінар на тему "Кібербулінг та дорослий контент: як вберегти дитину"


Дітям необхідно відчувати себе самостійними та незалежними, особливо у користуванні Інтернетом. Завдяки цьому вони розвиваються і відкривають нові можливості, та іноді їх можуть спіткати не дуже приємні сторони віртуального світу. Такі, як кібербулінг та «дорослий» контент.


Якщо не вдаватися у деталі й складні терміни, кібербулінг — переслідування повідомленнями в Інтернеті, що містять образи, погрози та агресію; це підлітковий віртуальний терор, напад із метою завдати психологічної шкоди. Простіше кажучи — сучасний цифровий аналог дитячого знущання. Останнім часом основною платформою для кібербулінгу стали соціальні мережі.

Тому для тощо щоб вберегти себе від подібного, або, якщо вже таке трапилося, мінімізувати моральну шкоду необхідно знати та дотримуватися деяких правил, з якими учні сьогодні ознайомилися.

/Files/images/matematiki/IMG-c5e9d285e55086af922304f186e9a849-V.jpg


Літературна гра "Щасливий випадок"

Змагання між командою "Розумників" і "Розумниць" на знання творів зарубіжної літератури, кмітливість і увагу. Перемогла ДРУЖБА!

18.02.19 декада 3-А майстер клас виготовлення браслетів

В рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» 18.02.2019 у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна було проведено майстер-клас «Кондитерська майстерня». Своїми професійними секретами з учнями школи поділилася майстер-шеф і мама Горбач Катерина Миколаївна.

27 січня – Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська першого українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

24 січня 2019 року у школі відбулись тематичні виховні години з метою надання учням інформації про цей болісний слід в історії людства

Сьогодні День Соборності України

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак 2014 року Указом Президента Петра Порошенка свято було відновлено як День Соборності України.
У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі. 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель, в єдину Україну, стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу. У тексті Акту Соборності утверджувалось: «Однині на всіх землях України, розділених віками – Галичині, Буковині, Закарпатській Русі і Наддніпрянській Україні – буде одна, велика Україна. Мрії, для яких найкращі сини України жили і вмирали, стали дійсністю. Однині повіки буде одна, самостійна Українська Народна Республіка». Однак об’єднання України відбулось суто символічно: вже через кілька тижнів після проголошення Акту злуки більшовики захопили Київ, пізніше поляки окупували Східну Галичину, а Чехо-Словаччина - Закарпаття.
Перше святкування Соборності відбулось 22 січня 1939 року у Карпатській Україні (м. Хуст), на той час - автономній республіці Чехо-Словаччини. Цього дня під синьо-жовтими прапорами відбулась тридцятитисячна маніфестація місцевого населення, яке з’їхалось до столиці Карпатської України з усіх куточків краю згадати події 20-річної давнини.

Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи, став «живий ланцюг», організований патріотичними силами 21 січня 1990 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Акту Злуки. Мільйони тоді ще радянських українців узялись за руки від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності. З того часу в Україні «живі ланцюги» створювались неодноразово, символізуючи єдність (соборність) українського народу, а День Соборності наразі відзначається на державному рівні вже щорічно.

Наші п'ятикласники

5 Б клас

5 В клас

19 грудня у 4-А класі відбулися справжні українські вечорниці.Це було свято народної мудрості та української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Всі учасники та глядачі свята отримали велике задоволення


Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію. Ось і учні 4-Б класу підготували і провели «Українські вечорниці». Свято пройшло весело, цікаво. Учні, батьки, гості отримали велике задоволення від заходу!


«Різдвяна феєрія»

19.12.2018 учасники гуртка «АВС English club» разом з керівником гуртка Касіч І.Т. для учнів та батьків 4-В класу розповіли та показали, як святкують Новий рік та Різдво в Англії. На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька. Свято проводилось англійською мовою.


Конкурс учнівських есе

з теми: «Права людини та толерантність –

основа розвитку успішної країни».

На виконання Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»» від 14 листопада 2017 року №361/2017 Четвертий київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів Конкурс учнівських есе з теми: «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни».

Учні школи пройшли відбірковий етап та стали фіналістами Конкурсу. Так, учениця 11-А класу Ваколя Карина стала переможницею Конкурсу й посіла І місце серед фіналістів.

Отримали сертифікати за участь у конкурсі Юлдашева Марія (7-А), Герасимчук Дар`я (10-А), Зуйко Євгенія (10-А), Ярова Таїсія (10-А), Лазарчук Діана (11-А). Вітаємо!

/Files/images/ya_mayuyu_pravo/IMG_20181210_143958.jpg


День місцевого самоврядування

7 грудня 2018 року в школі традиційно відзначали День місцевого самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції та реалізації лідерського потенціалу, підвищення престижу професії педагога. У заході взяли участь лідери 7-11-х класів. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь освітній процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікаві факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність. Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.

Завершився День самоврядування у школі підсумковою нарадою адміністрації школи та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши незабутні враження.

/Files/images/vihovna_robota/сш 251 День самоврядування.jpg

Зустріч з Веремій Катериною Аркадіївною.

29 листопада відбулась зустріч учнів школи з Катериною Веремій - матір’ю Героя України, Героя Небесної Сотні, журналіста В’ячеслава Веремія.

На зустрічі Катерина Веремій представила книгу «Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА», упорядником якої вона є. У книзі представлено статті, спогади і авторські твори, які змальовують життєвий образ відомого в Україні і світі журналіста В’ячеслава Веремія.

Катерина Аркадіївна повідала про дитячі, юнацькі та студентські роки сина, про його журналістську діяльність. Зокрема вона наголосила, що у збірнику відображено його патріотичний і гуманістичний світогляд, виражений в публіцистичних і художніх творах.

Катерина Аркадіївна під час зустрічі прочитала декілька віршів сина, написаних ним в різні часи і декілька власних поетичних творів.

«Тяжкі роки моєї України»

23.11.2018 року з нагоди вшанування пам’яті 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні у школі відбувся виховний захід «Тяжкі роки моєї України».

Метаю заходу було розкрити суть трагедії голодомору 1932-1933 років та її вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників; виховувати в учнів особистісні риси громадянина - патріота України на основі усвідомлення досвіду історії.

/Files/images/vihovna_robota/СШ 251 85 роковини Голодомору.jpg

«Україна – територія гідності й свободи».

21 листопада з метою вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України у школі було проведено захід «Україна – територія гідності й свободи».

/Files/images/vihovna_robota/сш 251 День Гідності і Свободи.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 16 листопада 2018 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернути увагу до проблеми травматизму на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи та додому.

Курсанти Національної академії внутрішніх справ організували для учнів початкової школи інтерактивні заняття про безпеку дорожнього руху.

Учні 4-А та 2-Б класів представили театралізований урок «Знай, вивчай та поважай правила дорожнього руху».

Класні керівники 1-11 класів провели виховні години та заходи на тему «Безпека дорожнього руху».


До Дня української мови та писемності. Учні та працівники спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна долучилися до написання 18 Всеукраїнського рідіодиктанту національної єдності «Крила України».

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG_20181109_114016.jpg/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG_20181109_114104.jpgВ рамках «SCIENTIFIC WEEK» («Науковий тиждень») 30 жовтня 2018 року на базі закладу відбулася виставка сучасного майстра іконописця Олександра Охапкіна.Вуличний Фестиваль ідей.

02 жовтня 2018 року на площі біля Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся вуличний Фестиваль ідей серед учнівської молоді та педагогічних працівників закладів освіти Деснянського району, приурочений до Дня працівників освіти.

На Фестивалі ідей панувала атмосфера дитячих мрій і фантазій. Яскравим дійством доповнював майстер-клас «Чарівний гачок», який проводили старшокласниці нашої школи під керівництвом вчителя з трудового навчання Шемчук Світлани Василівни. На виставковому стенді були представлені творчі роботи: скатертини, серветки, доріжки, квіти, іграшки-сувеніри.

Відвідувачі майстер-класу ознайомилися з секретами плетіння гачком, елементами ажурних мотивів та мережива. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та корисних знань.


Козак-квест

30 вересня 2018 року команда «Вікторія» взяла участь у патріотичній вишкіл-грі «Козак-квест».

24 команди Деснянського району змагалися за перемогу. Наша команда не здобула перемогу, але отримала шалений вир позитивних емоцій і вражень, скуштувала спражній козацький куліш, приготований в казані на багатті!

Дякуємо Хорошун Дарії (9-Б клас), Москаленку В’ячеславу (10-А клас), Запорожченку Віталію (10-Б клас), Веркштейн Софії (9-А клас), Артюх Дарині (11-А клас), Карабанову Володимиру (10-А клас), Шамі Ігорю (9-А клас), Зіневичу Денису (9-А клас), Ліщенку Олексію (9-А клас) за гідну боротьбу!

Бажаємо успіхів у подальших іграх та змаганнях!


Міжнародний день Миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

З нагоди Міжнародного дня Миру 21 вересня лідери учнівського самоврядування організували флешмоб «Ми за мир», з метою ознайомлення з історією започаткування цього свята, виховання у дітей почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю.

/Files/images/0-02-05-aab7f600d6e9f77f974b7c53bf2ee938fe565f0f164f4d2fc4c842e5a613f6ac_5255a443.jpg


В рамках укладеної угоди між Міністерством освіти і науки України та Корпорацією LEGO Foundation навчальний заклад отримав ігрові набори LEGO для майбутніх першокласників.


/Files/images/lego/20180711_121601.jpg«Під мелодію останнього дзвоника»

Шкільний вальс, сльози батьків випускників та музичні вітання – таким було свято шкільної родини «Під мелодію останнього дзвоника», яке відбулося 31 травня.

Веселе і водночас сумне свято зібрало разом нашу дружну шкільну родину: учнів, батьків, учителів.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі. Випускники попрощалися із шкільною партою, випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє. … І ось хвилююча мить. Звучить останній дзвінок. Навчання у школі закінчилося.

/Files/images/vihovna_robota/ostanny_dzvonik_2018/Рисунок6.jpg/Files/images/vihovna_robota/ostanny_dzvonik_2018/Рисунок4.jpg


Випускний вальс учнів 11-А класу на конкурсі "Київський вальс".

/Files/images/DSC05915.JPGВітаємо учнів з ІІІ-м призовим місцем.


Гра сміливих і відважних

23-25 травня 2018 року у Деснянському районі міста Києва відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), основною метою якої є військово-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Нашу школу представляли Артюх Дарина, Запорожченко Віталій, зіневич Денис, Карабанов Володимир, Ковальчук Володимир, Ліщенко Олексій, Отришко Микола, Хорошун Дарія.

У напруженій командній боротьбі учасники гри продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Ватра», «Добре діло», «Відун», «Пластун», «Перетягування линви», «Бівак».

Програма гри була дуже насиченою, але наша команда, виявивши згуртованість , наполегливість і неабияку волю до перемого, досягла гідних результатів. Ми пишаємося нашими учнями і бажаємо їм подальших успіхів.


25 квітня 2018 року в межах правопрсвітницького проекту «Я маю право!» в СШ № 251 для учнів 8-11х класів було проведено правовий диктант.


14 травня у спеціалізованій школі №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва пройшли чергові вибори голови учнівського самоврядування «Союз».

На цю посаду претендувало двоє кандидатів: учениця 8-А класу Бойко Аліна та учениця 8-Б класу Зотова Вероніка. З відривом у 30 голосів перемогла на виборах Зотова Вероніка .

Вітаємо Вероніку та бажаємо успіхів у нових починаннях!

/Files/images/vihovna_robota/samovryaduvannya/Рисунок1.jpg/Files/images/vihovna_robota/samovryaduvannya/Рисунок4.jpg


25 квітня 2018 року учні нашої школи під керівництвом вчителів Коломійченко К.М, Вдовцової А.В., Бєловой Ю.Ю взяли участь у районному конкурсі-захисті учнівських проектів з іноземної мови “Ми створюємо місто Еко-Град” та посіли ІІІ призове місце. Наша команда представила чудовий театралізований виступ у номінації "Зробимо місто комфортним для життя", який відбувався двома іноземними мовами (англійською та німецькою). Учні були залучені до практичної діяльності з розв'язання проблем навколишнього середовища, збереження лісів, чистого повітря, води. Також показана важливість спорту та здорового способу життя для щасливого майбутнього країни.


“Tell me and I forget.

Teach me and I remember.

Involve me and I learn…”

B. Franklin

З 16.04. по 23.04 в школі проходив тиждень англійської мови

Протягом тижня в початковій школі вчителі провели низку різноманітних театральних заходів з учнями 2-4 х класів: «Чому у слоника довгий ніс?», «Ріпка», «Брейн-ринг».

У середній школі були проведені як інтелектуальні, так і театралізовані заходи, пов’язані з географічним розташуванням, традиціями та святами англійських країн: урок-вікторина «Визначні місця Лондона», інтелект-ігри «Подорож англомовними країнами», інсценування уривку п’єси «Кентервільський привид».

До дня народження В. Шекспіра були проведені уроки-презентації, інсценування уривків із його п’єс, конкурс читців творів Шекспіра.

На уроках німецької мови протягом тижня також проходили різноманітні конкурси, ігри та інсценування, пов’язані з традиціями і культурою Німеччини.

День цивільного захисту

20 квітня 2018року, в нашій школі відбувся День цивільного захисту, під час якого з учнями було відпрацьовано алгоритм дій у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Були проведені заняття, тренінги для учнів школи «Надання першої медичної допомоги», «Людина в екстремальних ситуаціях: тероризм», та правила користування засобами колективного та індивідуального захисту.

Протягом всього дня в холі показували відеоролик на тему: »Інтернет за чи проти», створений нашими учнями.

wym-1523045903641

Для молодшої школи підготували окрему програму: показали їм «Казку про інтернет», ролик «Геймер», оброблений нами відеоролик «Інтернет-залежність», а також мультиплікаційний фільм «Фіксики. Інтернет».

Святкування цього свята в нашій школі стане доброю традицією.


/Files/images/nato/Слайд1.JPG/Files/images/nato/Слайд2.JPG/Files/images/nato/Слайд3.JPG/Files/images/nato/Слайд4.JPG/Files/images/nato/Слайд5.JPG/Files/images/nato/Слайд6.JPG


22 березня 2018 року спеціалізована школа № 251 гостинно вітала учасників уже традиційного конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», метою якого є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу.

Цікавими, різнобарвними, надзвичайно напруженими стали цьогорічні конкурсні змагання. Учні 8 освітніх закладів Деснянського району презентували на конкурсі європейські країни — розповідали про їхню історію та побут, співали пісень і танцювали, розігрували невеличкі сценки, врешті-решт, доводили своє знання тієї чи іншої мови.

Представляючи Німеччину, учні нашої школи не лише продемонстрували ґрунтовні знання німецької мови, але й вразили глядачів чудовим яскравим і веселим виступом. За результатами конкурсу, команда нашої школи посіла ІІ місце та була нагороджена дипломами.


28 лютого 2018 року в школі відбувся захід, присвячений 120-річниці з Дня народження В. М. Сосюри

Учні підготували презентацію про життя і творчість митця, читали вірші та виконували пісні на слова В. Сосюри, інсценували епізоди з життя поета.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-0f4ac4c9635ec3f19b80636d6fc0370e-V.jpg


23 лютого 2018 року в спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів № 251 імені ХО Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч з працівником Національного музею літератури України Кучер Наталією Миколаївною на тему: "Українське шістедесятництво" для учнів 9 -11 класів.

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-ace78b7c4086c675fc2c9a45ad62ccaa-V.jpg/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/IMG-e2d2de153befca6ce627157c974b6e18-V.jpg
22 лютого 2018р., в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови , у спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна була проведена літературно-музична композиція «ЇЇ величність - мова». Під час заходу школярі декламували вірші та виконували пісні не лише українською, а й англійською і німецькою мовами, представили в’єтнамський танок. Юні актори театрального гуртка продемонстрували уривок вистави «Хамелеон».


І (шкільний) етап кубку міського голови з шахів "КРИШТАЛЕВА ТУРА" відбудеться для учнів:

1-4 класів з 26 лютого по 02 березня 2018

5-9 класів з 12 березня по 16 березня 2018

20.02.2018 у нашій школі відбувся виховний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Щоб інші мріяли, любили і жили», як дань належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

День Соборності України

22 січня 2018 року, в День Соборності України, з метою виховання у підростаючого покоління національної свiдомостi, патріотичних почуттів, поваги до державних символів, пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї боротьби за незалежність в спеціалізованій школі №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся флешмоб «Живий ланцю єднання».


Декада початкової школи

З 15 по 19 січня 2018 року в школі проходила декада початкових класів.

Враховуючи час, коли проходила декада, вчителі спланували тематику заходів таким чином, щоб ознайомити учнів та закріпити знання про народні звичаї і традиції святкування Різдвяних свят.


Конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок.

Сучасна Німеччина очима дітей».

5 грудня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва проведено щорічний районний конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей».

Учні нашої школи під керівництвом вчителя німецької мови Коломійченко К.М. є четвертий рік поспіль активними учасниками даного конкурсу та призерами минулого та позаминулого років.

Командою учнів 7-9 класів було представлено виставу німецькою мовою, де були висвітлені звичаї окремих земель та міст Німеччини (Хамбург, Бремен, Берлін, Мюнхен), країнознавчі цікавинки. Було вдало поєднано творчий потенціал, знання німецької мови та культури. Відповідно до наказу Управління освіти Деснянського району у м. Києві від 18.12.2017 № 521 команда учнів нашої школи отримала І місце.


МІНІ-МАН

05.12.2017 року відбувся конкурс – захист міні-МАН шкільного наукового товариства «Обдарована молодь» серед учнів 3-6 класів. Девіз конкурсу – «Майбутнє твориться сьогодні». Було заслухано цікаві, змістовні проекти юних дослідників.

/Files/photogallery/937/Рисунок6.jpg


23.11.2017 року з нагоди вшанування пам’яті 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні в спеціалізованій школі № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Піст диявола».

Мета заходу: розкрити суть трагедії голодомору 1932-1933 років та її вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників; виховувати в учнів особистісні риси громадянина - патріота України на основі усвідомлення досвіду історії.


День Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід «Революція Гідності: тернистий шлях до свободи». Усіх школярів об’єднала розмова про політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Проводячи захід, учні намагалися докласти свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. І найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України здійсниться обов’язково.


Засідання батьківського комітету школи

21.11.2017 року проведено засідання батьківського комітету школи, на якому розглядалися питання діяльності школи. Підписано Угоду про співпрацю між учнівським самоврядуванням, батьківською громадськістю та педагогічними працівниками школи.


« -- Ого-го, Коза! Го-го, сірая!

Ой, розходися, розвеселися

по цьому дому, по веселому!»

Веселим вертепним дійством привітали у актовій залі школі вчителів (11.01. 2018.) та першокласників ( 29.01.2018.) учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок». Народні колядки, щедрівки, які створив український народ, є постійним доповненням до програми на уроках з музичного мистецтва. Ось тому і на загальношкільних заходах учні-глядачі також беруть активну участь у сценічному музичному дійстві, створюючи, таким чином, урочистий зведений хор. Першокласники також переглянули музичну казку «Коза Дереза» і захоплено аплодували артистам аматорам, -- учням, які у вільний час захоплюються музичним театральним мистецтвом.

Художній керівник Л.О. Макаренкова.


«Лисичка-Сестрича справляє Осінні Обжинки!»

Саме такою програмою 20.11. та 28.11. 2017 року перед учнями початкової школи, вчителями, батьками представили свою аматорську творчість учасники музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок» під керівництвом учителя музичного мистецтва Макаренкової Людмили Олександрівни. В основу вистави була покладена дитяча опера Миколи Віталійовича Лисенка «Коза Дереза». Образ чарівної красуні Золотої Осені, яка і розповіла дітям казку, був у центрі театрального дійства.

У фіналі вистави до Лисиччиної хатки зібрались справляти свято урожаю – Осінні Обжинки – її друзі. Це: Лісові Звірята, Польові Русалоньки, які впродовж літа охороняли жита, а також—Женчики,-- хлопчики і дівчатка, які допомагали дорослим восени збирати урожай. Таким чином, поспілкувавшись із музично-театральним мистецтвом, учні школи закріпили свої знання про прекрасні звичаї і традиції українського народу.


«Україна від А до Я»

Патріотична пісня возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

17 листопада на базі школи І-ІІІ ступенів №249 відбувся фінал районного конкурс патріотичної пісні «Україна від А до Я».

Команда учнів нашої школи посіли почесне ІІ місце. Руденко Олександра, учениця 10-го класу, та танцювальна група 8-Б класу вразили глядачів та журі конкурсу продуманим вибором репертуару, майстерністю виконання та яскравістю танцювального флеш-мобу.


9 листопада у школі відзначався День української писемності та мови. Учні 9-11 класів разом з усією Україною писали радіодиктант єдності "Наші пісні"

/Files/images/zahodi_z_ukransko_movi/radodiktant/IMG-8930570c97d3e1747a358bdfd103a547-V.jpg


З метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування у побуті, запобігання загрози життю дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття школярами практичних навичок учні 1-Б, 3-А, 4-А класів відвідали пожежно-рятувальну частину №13 Дніпровського району міста Києва.

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

З метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями для учнів школи протягом осінніх канікул були організовані та проведені цікаві екскурсії.

Так учні 5-А, 5-Б та 5-В класіввідвідали музей національної архітектури і побуту Пирогово. Школярі впродовж екскурсії дізналися про життя українського народу в 17-18ст., ознайомилися із предметами побуту та відвідали садиби українців із різних регіонів нашої держави.


Ми запрошуємо науковців до школи

25 жовтня відбулася чергова зустріч з Василем Андрійовичем Шендеровським - доктором фізико-математичних наук, професором і автором книги "Нехай не гасне світ науки" про невідомих чи маловідомих вчених, народжених на українській землі, що зробили вагомий внесок до скарбівні світової науки і культури.

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/Шендеровський.jpg25 жовтня 2017 в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної».

До дитячої бібліотеки № 115 Деснянської ЦБС завітали маленькі гості, учні 1-А класу. Працівники бібліотеки провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомили з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Усім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких читачів.


15 жовтня 2017 року учні нашої школи брали участь у щорічному патріотичному вишколі-грі «КОЗАК-КВЕСТ» до Дня українського козацтва.

Учні виконували командні завдання фізичного та інтелектуального напряму, які стосувались традицій та звичаїв козацтва. У парку Перемоги за чотири години діти пройшли десять тематичних майданчиків. Козаки та козачки проявили свою швидкість, витривалість, вправність у подоланні перешкод. А також на високому рівні продемонстрували ерудицію, логіку та знання історичних фактів про нашу державу.

Наші хлопці та дівчата показали себе справжніми патріотами!

12 жовтня 2017 року в школі відбулись патріотичні заходи з нагоди відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Уроки пам’яті та зустрічі з бійцями та ветеранами АТО, участь у міських урочистостях та цікаві екскурсії – далеко неповний перелік тематичних заходів, до яких долучились учнівські та батьківські колективи класів.

Щирі, відверті, захоплюючі та зворушливі святкові заходи допомагають досягти мети національно-патріотичного виховання в школі – виховати справжніх патріотів та майбутніх захисників України!«Барви осені золотої»

Традиційно в осінні місяці, коли природа дарує найяскравіші барви, у початковій школі проводиться виставка робіт з природного матеріалу «Барви осені золотої». У виставці беруть участь композиції з природного матеріалу, виготовлені руками батьків та учнів. У роботах сміливо використані різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи приміщення школи соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.

1 вересня 2017 року в школі відбулося свято зустрічі шкільної родини, День Знань.

Впевнені, що цей навчальний рік принесе багато дивовижних відкриттів і вірних друзів. Не бійтеся труднощів, вірте у себе, прагніть до знань, вчіться добре, пам’ятайте, що ви є творцями свого майбутнього.

Бажаємо всім успіхів!!!

/Files/images/vihovna_robota/1_veresnya/1 вересня 2017.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 4592

Коментарi