• Ви знаходитесь тут:

• НОВИНИ

«Ми - проти насильства, за здоровий спосіб життя!»

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» 28 листопада 2019 року у нашій школі пройшло спортивне свято «Ми - проти насильства, за здоровий спосіб життя!», метою якого було виховання почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя.

Команди учнів 8-х та 9-х класів вийшли на старт спортивних естафет під гаслом «Спорт проти насильства».

Для учнів 5-х класів спортивна гра «Здоров'я - найцінніший скарб» розпочалась з веселої розминки. Діти складали прислів'я про здоров'я, відгадували загадки про спорт та збирали пазли, були активними у спортивних естафетах

Квест «Ми за здоровий спосіб життя» відбувся між учнями 7-х класів. На різноманітних етапах гри діти виявили силу волі, спритність, кмітливість та витривалість.

Під час змагань панували спортивний азарт, позитивні емоції та здорове суперництво. Учасники змагань та вболівальники отримали неабияке задоволення.

/Files/images/mi_-_proti_nasilstva_za_zdoroviy_sposb_jittya/8-9 класи.jpg

/Files/images/mi_-_proti_nasilstva_za_zdoroviy_sposb_jittya/8-9 класи (1).jpg