• Ви знаходитесь тут:

• НОВИНИ
  • Подорож до телевізійного задзеркалля

11 вересня 2019 року в рамках профорієнтаційних заходів, з метою поглиблення уявлення учнів про різноманіт­ність, важливість і значення професій, пов’язаних з телебаченням, учні 9-А класу відвідали екскурсію «Подорож до телевізійного задзеркалля» у телецентр медіагрупи телеканалу «1+1».

Під час екскурсії учні занурились у цікавий світ новин, відвідали кімнату, де робиться монтаж і пишуться матеріали для випусків каналу 1+1. Школярі познайомились з структурою телеканалу, з особливістю роботи телестудії, розподілом ефірного часу, етапами підготовки. Також змогли уявити себе на місці ведучих новин «ТСН» та «Сніданок 1+1».

Учні були дуже задоволені екскурсією, зустріччю із цікавими людьми, які працюють на каналі 1+1,отримали позитивні емоції, гарний настрій!