/Files/images/IMG_3461.JPG4.10.2013 р.

Урочистий запуск проекту "Енергоефективні школи"

Проекти бувають різні – цікаві, захоплюючі, а даний ще і надзвичайно корисний і життєво необхідний для кожного з нас, бо привчає до бережливості, економії, дає можливість передбачати, прогнозувати, аналізувати.

Уміння раціонально використовувати енергію у повсякденні, мінімізувати витрати теплоти є необхідним не лише в кожній із наших осель, у школі, а і у районі, місті, країні в цілому. Енергетичний всеобуч є надзвичайно важливим у наш час, адже ми інколи бездумно відносимось до наших ресурсів і як наслідок виникають величезні проблеми в теплопостачанні, теплозбереженні, екологічні проблеми.

Колектив працівників та колектив учнів в рамках підготовки до проведення урочистого запуску проекту стали одною командою, змогли передати свій творчий запал батькам. Результати вражають. Проведено величезний обсяг робіт – конкурси на кращу емблему, конкурси плакатів, малюнків, казок, оповідань, віршів, презентацій тощо. Кращі матеріали ввійшли до збірки творчих робіт.

Від імені учнів, працівників, батьків висловлюємо подяку Всеукраїнській благодійній організації «Інституту місцевого розвитку», компанії ДТЕК за можливість долучитись до реалізації проекту.

Відео з урочистого запуску проекту знаходиться за адресою: http://www.ex.ua/73713335; http://youtu.be/fp6UGZCWWL8

/Files/images/eeschool14.JPG/Files/images/eeschool12.JPG/Files/images/eeschool16.JPG /Files/images/eeschool09.JPG

• TannerMet

2017-02-25 21:51:21