Тиждень безпеки дорожнього руху

Згідно плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада 2019 року класними керівниками 1-11 класів проведено єдиний національний урок «Безпечна країна».

Учні 2-А розглянувши презентацію «Безпека дорожнього руху», дізналися про походження дорожніх знаків, обговорили «Правила для пасажирів».

У 6-Б класі розглянули причини виникнення ДТП та змоделювали ситуації, як уникнути ДТП. Відповіді на питання вікторини «Все про правила дорожнього руху» закріпили знання учнів про безпеку на дорогах.

Учасники гуртка «Юні інспектори руху» провели гру «Вибери правильну відповідь», закріпивши знання про дорожній рух і правили безпечної поведінки на вулицях.

/Files/images/5-В квест по ПДР.jpg

/Files/images/Тиждень БДР Листопад 2019.jpg