• Ви знаходитесь тут:

• НОВИНИ

Учні школи в гостях у правоохоронці Деснянського району.

З нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини учні 6-А класу школи відвідали Деснянське Управління Поліції ГУНП у місті Києві. Поліцейські сектору ювенальної превенції поспілкувалися із школярами про їхні права, а також продемонстрували маленьким гостям експертну валізу та спеціальні засоби поліцейського.
Старший інспектор Деснянського управління поліції Олена Компанець детально розповіла дітям про цей правовий документ.
Своїм підшефним поліцейський Артем Швець провів презентацію спеціальних засобів, що використовує правоохоронець у своїй службовій діяльності. Учні мали можливість одягнути деякі зразки поліцейської амуніції.
Також до заходу долучився начальник сектору криміналістичного забезпечення Костянтин Шаманський, який показав дітлахам вміст валізи експерта-криміналіста та розповів у яких випадках спеціаліст залучається на місці скоєння злочину.
Учні подякували правоохоронцям за зустріч і цікаво проведений час, зробили фото на згадку.

/Files/images/uchn_shkoli_v_gostyah_u_pravoohorontsv_desnyanskogo_rayonu/251 захід у поліції.jpg

/Files/images/uchn_shkoli_v_gostyah_u_pravoohorontsv_desnyanskogo_rayonu/251 в гостях у поліції 3.jpg

/Files/images/uchn_shkoli_v_gostyah_u_pravoohorontsv_desnyanskogo_rayonu/251 у поліції 2.jpg

/Files/images/uchn_shkoli_v_gostyah_u_pravoohorontsv_desnyanskogo_rayonu/251 в гостях у поліції 4.jpg