В межах співпраці між школою та Посольством СРВ в Україні 09 вересня 2019 року школу відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан та делегація Товариства дружби «В’єтнам-Україна» на чолі з Данг Ван Чієн. До складу делегації входили високопосадовці В’єтнаму, які є випускниками провідних вузів України.

Пан Нгуєн Ань Туан привітав всіх присутніх з новим навчальним роком, подякував педагогам школи за виховання підростаючого покоління та побажав учням успіхів у навчанні.

Відбулася конструктивна розмова з адміністрацією та представниками педагогічного колективу школи про подальшу співпрацю між школою, Посольством та Товариством дружби.

Учні школи зустрічали гостей короваєм та вітали танцями, піснями як українською, так і в’єтнамською мовами. Гості відвідали музей Україно-В`єтнамської дружби та поповнили новими експонатами фонди музею .