Шановні батьки – учасники освітнього процесу!

2019-09-12

Шановні батьки – учасники освітнього процесу!

Педагогічний колектив нашого закладу невтомно працює, виконуючи свою освітянську місію! Одним із першочергових завдань завжди залишається безпека наших учнів під час освітнього процесу на території закладу.

Щоб привернути увагу громадськості до безпеки наших дітей, кожного вересня в усіх школах країни педагогічний та учнівський колективи активно беруть участь у Всеукраїнській акції «Увага! Діти на дорозі!». Протягом року проводяться різноманітні заходи, в тому числі з представниками патрульної поліції, під час яких покращується рівень знань маленьких пішоходів та майбутніх водіїв.

Як відповідальних та люблячих батьків, ми просимо вас дотримуватись контрольно-пропускного режиму, який встановлюється на території закладу:

«В’їзд на територію школи та паркування заборонено, крім автомобільного транспорту спецпризначення (обслуговування їдальні, вивіз сміття, ремонтні роботи), екстрених та аварійних служб, поліції, пожежної служби».

Долучайтесь до створення безпечного дитинства!