В рамках Декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» 18.02.2019 у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна було проведено майстер-клас «Кондитерська майстерня». Своїми професійними секретами з учнями школи поділилася майстер-шеф і мама Горбач Катерина Миколаївна.

Декада початкової школи

З 15 по 19 січня 2018 року в школі проходила декада початкових класів.

Враховуючи час, коли проходила декада, вчителі спланували тематику заходів таким чином, щоб ознайомити учнів та закріпити знання про народні звичаї і традиції святкування Різдвяних свят.

Листопад - захист проекту "Життя книги" дитяча районна бібліотека

3 - В клас (Герасмчук Л.І.) екскурсія до кіностудії Film.ua

Мета екскурсії: знайомство з професіями української кіноматографії

Проект: "Космічні мандрівки" 4-В клас

Мета: ознайомити учнів з елементами астрономії; на доступних прикладах розкрити поняття: зорі, Всесвіт, планети, Сонячна система, формувати в дітей науковий світогляд, виховувати інтерес до наукових знань.

Виховна година: " Вшановуємо своїх Героїв" 4 - В клас (жовтень 2017)

Мета: розширити знання учнів про нашу Батьківщину - Україну; виховувати в учнів любов до України, патріотизм, повагу до її захисників - учасників АТО; довести до свідомості учнів, що ми самі відповідаємо за долю нашої держави, що кожен українець повинен мати активну громадську позицію щодо подій на сході України.

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/IMG_4741.JPG

1 - А клас Мосесова О.П. - проект "Початкова школа: Освіта для життя"

Жовтень - захист проекту "Шкільний портфель"

Екскурсія "Пожежно-рятувальна станція № 13"

06.10.2017 та 25.10 2017 відбулося знайомство 3-А та 1 - Б класів відповідно з професією пожежного; виховання безпечної поведінки з вогнем.

Проект: "Цікаві факти про тварин" 4-В клас (жовтень)

Мета: ознайомлення дітей з світом тварин, їх способом життя. Розвивати пізнавальний інтерес дітей до живої природи; закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення, про них слід піклуватися; сприяти налагодженню доброзичливості, чуйності до тварин, відповідальність за їх життя.

03.10.2017 3-Б, 3-В класи (П'ятиріченко Л.М., Герасимчук Л.І.) - виставка робіт на тему: "Осіння фантазія"

Мета виставки: розвивати творчу уяву; фантазію.

19.09.2017 Горлач Л.В. 4 - Б провели урок на тему "Правила пожежної безпеки"

Проект: "Цікаві факти про рослини" 4 - В клас

Мета проекту: формуватии в учнів поняття про рослини нашої планети; збагачувати й розширювати знання про рослинний світ нашого краю; розвивати активність, відкритість через спілкування з батьками, однокласниками; учити їх співпрацювати; обмінюватися інформацією;здобувати інформацію самостійно; формувати практичні вміння й навички; виховувати любов до Вітчизни, української мови; виховувати соціокультурну особистість.

1 - А клас Мосесова О.П. - проект "Початкова школа: Освіта для життя"

Вересень - захист проекту " Я школярка - школяр!

Мета проекту: ввести дітей у шкільне життя.

/Files/images/pochatkova_shkola_vonam_ato/proekt_shkolyarka-shkolyar/IMG_20171108_170439.jpg