Заходи на декаду

партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом»

спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна

з поглибленим вивченням англійської мови

Деснянського району

міста Києва

Дата Захід Клас Відповідальні Час та місце проведення
18.02.2019 - 28.02.2019 Конкурс творчих есе «Нова школа, в якій комфортно, безпечно та цікаво» Виставка кращих творчих робіт 5-11 Лізогубенко І.Г. к. 304, 310, 121, 218
18,20,22.02. 2019 Відкрите заняття гуртка з шахів 2-4 класи Сапковська В.В. 15:30-17:00 каб. №228
18.02.2019 Майстер – клас - « Кондитерська майстерня», « Виготовлення шоколаду». 4В клас Герасимчук Л. І. 10.30 Каб. 322
18.02.2019 Майстер – клас - « Кондитерська майстерня», « Виготовлення шоколаду». 4Б клас П’ятиріченко Л. М. 12.30 Каб. 320
18.02.2019 Майстер – клас по плетінню браслетів. 3А клас Ярошенко Л. В. 12.30 Каб. 227
18.02.2019 Майстер клас: «Розробка науково-дослідницьких міні-проектів та проектів учнів». 5-11 Прохоренко Л.М. вчитель біології 123 каб. 14.20-15.05
19.02.2019 Захист дослідницьких проектів з англійської мови «Міні-МАН» Касіч І.Т. Ільєнко Т.В. Каб.223, 11.30-12.10
19.02.2019 «Щасливий випадок» (Літературознавча гра із зарубіжної літератури) 7-Б, 7-А Москаленко Н.О. 1, 2 урок., к. 310
19.02. 2019 Кібербулінг – загроза ХХІ ст. 8-11 класи Мороз О.М. Башинська Ю.М. Трохимець В.С 7 урок актова зала
19-28.02. 2019 Виставка творчих проектів учнів школи «Умілі руки» 5-8,10 класи Шемчук С.В. вестибюль І поверху
19.02.2019 Спільне родинне свято для учнів та батьків «Сторінками європейських свят» (англійська, німецька) 6 а,б,в класи Скульська О.В. Старовойт О.В. Братченко Я.В. Актова зала, 15.15-16.00
20.02.2019 Майстер клас з виготовлення листівок до Всесвітнього дня доброти «Творимо добро». 2а клас Ільєнко Т.В. каб106, 10.30-11.15
20.02.2019 Міжпредметна інтелект-гра «Що? Де? Коли?» 8а,б Михайлов Д.Р. Каб.216, 14.20-15.15
20.02. 2019 Кібербулінг – загроза ХХІ ст. 3-4 класи Мороз О.М. Башинська Ю.М. Трохимець В.С. 4 урок актова зала
20-28.02. 2019 Виставка кращих робіт учнів школи «Місто мрій» 4 класи Єрмак Е.А. вестибюль І поверху
20.02.2019 Фітнес- розминка « Ранкова руханка» 10а, 6а, 8б, 4в 4В клас Герасимчук Л. І. 08. 30 спортивний зал
20.02.2019 Зустріч з медичним працівником « Гігієна школяра – запорука здоров’я». 1 А клас Михайлівська Т. Ю. 12. 30 Каб. 115
20.02.2019 Урок - диспут: «Чиста вода – запорука життя» 7-В Мігульова О.В. вчитель географії 217 каб. 14.20-15.05
20.02.2019 Виховний захід: «У нашій пам’яті вони назавжди залишились…» 7 А, 7-Б, 7-В Варібрусова Т.В. вчитель «Захисту Вітчизни» Сімон О.П. вчитель історії актова зала 14.20-15.05
20.02.2019 Компетентністний ярмарок: «Культурне життя поляків, німців, євреїв на території України в ХІХ ст.» 10-Б Варібрусова І.Ф. вчитель історії 209 каб. 11.35-12.20
21.02.2019 Мовна гра «Різноманіття європейських мов» до Міжнародного дня рідної мови 7а клас Скульська О.В. Каб. 305, 8.30-9.15
21.02.2019 Сучасне арт-мистецтво, арт-терапія « Дудлінг, зентангл, зендудлінг» Єрмак Е.А. 16.00- 16.45 Каб. 307
21.02.2019 Читацька конференція «Великий льох» Т. Шевченка у контексті державотворення. 9-11 Шуминський В. А. 7 урок, актова зала
21.02. 2019 Панорама творчості «Від казок до проектів» 5-6 класи Шиндилюк Н.П. Владимировська Л.Л. 7-й урок 307 кабінет
21.02. 2019 Майстер-клас для дітей та батьків «Створення 3-D анімації» 8-В клас, Олендра А. Мороз О.М. 5-й урок 207 кабінет
21.02.2019 Майстер – клас аеродизайну « Секрети аеродизайну». 2А клас Мосесова О. П. 12. 30 Каб. 321
21.02.2019 Тренінг з емоційного інтелекту для дітей. 4А клас Самусь О. В. 12. 30 Каб. 229
21.02.2019 Майстер – клас « Квіти для матусі». 4В клас Герасимчук Л. І. 12.30 Каб. 322
21.02.2019 Психологічний тренінг « Формування дружнього учнівського колективу». 2В клас Леонович О. К. 12.30 Каб. 225
22.02.2019 Квест-гра по станціях «Англійська в нашій родині» 5а.б класи Малько Л.І. Бєлова Ю.Ю. Каб.315-318 13.25-14.10
22.02.2019 Вікторина «Подорож океаном рідної мови» 6-Б, 7-А, 7-Б, Денисенко О. В., Рульов В. А. 1, 3, 6 урок к. 213, 218
22.02. 2019 Презентація наукової діяльності учнів з математики, фізики, інформатики 7-А, 8-А, 8-В, 9-Б Міньковська Л.А. Ланова С.Б. Мороз О.М. 7 урок актова зала
22.02.2019 Урок-практикум: «Безпечна і небезпечна хімія в нашому домі» 11 клас Вдовцова А.В. вчитель хімії 309 каб. 14.20-15.05
23.02.2019 Змагання з волейболу між учнями та батьками 5-8 класи Гаєв К.І. Андрущенко О.І. Сапковська В.В. 11:00-12:00 спортивна зала
23.02.2019 Змагання з баскетболу між учнями та батьками 5-8 класи Гаєв К.І. Андрущенко О.І. Сапковська В.В. 12:00-13:00 спортивна зала
25.02.2019 Відкритий захід роботи гуртка з англійської мови «АБС клаб». Інтелект-гра «Сходинками знань» у вигляді проектів 4в клас Касіч І.Т. Паламарчук А.А. Каб.223, 13.25-14.10
25.02.2019 Літературна гра «Знавці зарубіжної літератури 5 класи Самійленко О. Л. 1, 2, 4 урок к. 304
25.02.2019 Відкритий профорієнтаційний захід «Обираючи професію» 9-11 класи Шемчук С.В. та члени профорієнтаційного гуртка 14:20-15:05 актова зала
25.02.2019 Виставка «Зимова сюїта»- виступ шкільного музичного гуртка театралізованої пісні «Віночок» перед учнями початкової школи 2 класи Макаренкова Л.О. 10:30-11:10 актова зала
25.02.2019 Виготовлення вітальної листівки до 8 Березня. 3А клас Ярошенко Л. В 12.30 Каб. 227
25.02.2019 Тренінг « Надання дітьми першої медичної допомоги». 4В клас Герасимчук Л. І. 12.30 Каб. 322
25.02.2019 Майстер – клас з образотворчого мистецтва « Декоративний розпис». 4А клас Самусь О. В. 12.30 Каб. 229
25.02.2019 Урок-діалог: «Ми маємо право на захист від всіх форм насильства й зловживань» (ГО «Світ без залежностей») 7 А Сімон О.П. вчитель історії, правознавства, Личаченко Л.М. вчитель основ здоров’я 14.20-15.05 Каб. 302
26.02.2019 Лекція-зустріч з науковим співробітником Музею літератури 9-11 класи Лізогубенко І.Г. Москаленко Н.О. актова зала 7 урок
26.02. 2019 Кібербулінг – загроза ХХІ ст. 5-7 класи Мороз О.М. Башинська Ю.М. Трохимець В.С. 6 урок актова зала
26.02. 2019 Майстер- клас з образотворчого мистецтва « Коник – гривастий». 2Б клас Сидоренко Т.Д 8.30 каб. 226
27.02.2019 Музично-літературна композиція «Україна сміється» 5а, 7б, 8а, 10а, 10б Лізогубенко І.Г. Москаленко Н.О. Денисенко О.В. 7 урок актова зала
27.02. 2019 Фізичні фокуси 10-А,Б, 6-7 класи Ланова С.Б. 5 урок Каб. 303
27.02.2019 Відкритий захід гуртка «Вивчаємо німецьку» «Карнавал» 7-11 класи Коломійченко К.М. Актова зала, 12.35-12.45
28.02.2019 Круглий стіл для батьків та учнів «Як допомогти дитині бути особистістю» 11клас Малько Л.І. Каб. 318, 14.15-15.15
28.02.2019 Конкурс читців поезій Тараса Шевченка і про Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» 6-11 класи Денисенко О.В. Шуминський В.А. 7 урок каб.121
до 28.02 2019 Оформлення освітнього простору: виготовлення банера « Моя талановита сім’я»; - Виготовлення стендів « Світ очима дітей»; - « Діти – наше майбутнє». Кафедра вчителів початкових класів до 28.02 2019
28.02.2019 Конференція лідерів батьківської громадськості Шульга Л.П. Гриценко О.В. З 18.30 – 19.30 актова зала
Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi