Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

16 вересня по 22 вересня 2019 рокупроходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу в рамках правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО.

Цьогоріч вступив у силу закон, що передбачає відповідальність за булінг, тобто цькування або бездіяльність учасників освітнього процесу, які полягають у фізичному чи моральному насильстві.

З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі проводиться профілактична робота, яка передбачає інформування, проведення різноманітних заходів із зазначених питань.

У рамках Тижня протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу у закладі відбулося ряд заходів. У тісному дружньому колі учні 5-В класу училися протидіяти булінгу. Кожен із дітей намагався зробити крок назад, щоб проаналізувати, звідки взялася агресія, нетерпимість, злоба. Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що довіра і вдячність-перші кроки на протидію булінгу.

Відбулася зустріч-бесіда учнів 6-8 класів із представниками територіального управління юстиції у місті Києві. Надзвичайно корисна і важлива інформація була в цікавий формі донесена до учнів.

/Files/images/MyCollages.jpg

/Files/images/MyCollages (2).jpg