Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Для вас працює

Національна дитяча "гаряча лінія"

0800-500-225 або 116-111 (абонентам Київстар та Лайфцел) цілодобово. "Гаряча лінія" приймає дзвінки від дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей. "Гаряча лінія" є безкоштовною зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України та конфіденційною.

/Files/images/2017_-2018_vihovna_robota/La_strada_1_3.gif/Files/images/2017_-2018_vihovna_robota/La_strada_2_2.gif

http://la-strada.org.ua/ - матеріали для використання при вихованні здобувачів освіти

Організації та установи до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства:

• До територіального органу поліції або за телефоном 102.

• До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

• До управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.

• До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.

• До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.

• До близької людини.

• На телефони «Гарячих ліній».

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда- Україна»:0-800-500-333 (для дзвінків з мобільного)

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству

(консультації юриста, психолога, соціального педагога):116-123 (цілолобово та безкоштовно з мобільних телефонів),0-800-500-225 та 116-111

Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба:(044) 255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:Зателефонувавши зa номером 0 800213 103

(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:

• інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;

• безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

• правові консультації;

• зв 'язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв 'язку.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»

Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, посилення на он-лайн курс «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти»