День самоврядування – 2019.

6 грудня 2019 року у школі відбувся День самоврядування. До цього дня уся учнівська спільнота старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці. Як завжди, у період підготовки були розподілені доручення між усіма лідерами, аби в День шкільного самоврядування кожний знав чітко свою роль.

Учні 7-11 класів взяли на себе обов'язки інших вчителів, класних керівників та адміністрації школи. Для того, щоб уроки проходили у звичайному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомлювалися з навчальним матеріалом, самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікаві факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули усю відповідальна та складність вчительської праці.

Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів.

/Files/images/den_samovryaduvannya_2019/MyCollages.jpg

/Files/images/den_samovryaduvannya_2019/MyCollages (2).jpg