ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ У 2019-2020 н.р.,

що створені у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови

№ з/п Назва гуртка/секції Керівник (ПІБ) кабінет клас Час роботи
Напрям роботи: Художньо-естетичний
1. «Віночок» Макаренкова Л.О 317 2-4 вівторок 14.15-16.00
2. «Чарівний олівець» Єрмак Е. А. 319 4-5 понеділок 14.30-16.15
3. Театральний (вертеп) Осипенко О.В. 121 5,6,8 вівторок 15.30-17.30
Напрям роботи: Еколого-натуралістичний
4. «Екологічний» Прохоренко Л.М. 123 5-ті понеділок 15.30-16.15
Напрям роботи: Науково-технічний
5. Основи Web-технологій Мороз О.М. 207 8,9 вівторок 15.30-16.15
Напрям роботи: Військово-патріотичний
5. «Джура» 213 9-11
6. «Джура» 313 10
Напрям роботи: Суспільно-реабілітаційний
7. «ЮІР» Бєлова Ю.Ю. 315 9 понеділок 15.30-16.15.
8. «Профорієнтаційний» Шемчук С.В. 119 11-ті середа 15.30-16.15
Напрям роботи: Гуманітарний
9. «Євроклуб» Скульська О.М. 305 7-мі п’ятниця 15.30-16.15
10. «Юний журналіст» Ільєнко Т.В. 106 1-11 п’ятниця 15.30-16.15
11. «Мистецтво слова» Денисенко О.В. 218 8-мі червер 16.30-17.15
12. «ABC English Club» Касіч І.Т. 223 1-4 понеділок 13.15-14.00
13. Гіди перекладачі Михайлов Д.Р. 216 5-ті вівторок 15.30-16.15
14. Культура мови та спілкування Коломійченко К.М. 319 8-11 четвер 16.15-17.10
15. «Пізнаємо рідний край» Рульов В.А. 218 9-ті вівторок 15.30-16.15
16 Психологічна адаптація першокласника Жукова Т.В. 114 1-ші понеділок 14.15-15.00
Спортивні секції та гуртки
17. «Шахи» Сапковська В.В. 229 2-4 понеділок, п’ятниця 15.30.-17.10
18. Оздоровча гімнастика Сапковська В.В. спортивний зал 6-7 середа 15.30-17.10
19. Загальна фізична підготовка Гордий В.В. спортивний зал 6-7 вівторок, четвер, п`ятниця 16.00-18.30
20. Загальна фізична підготовка Гаєв К.І. спортивний зал 8-11 понеділок, середа п`ятниця 16.00-18.30
21. Спортивні танці Гаркавенко В.А. 112 1-2 середа 12.15-15.45 п’ятниця 12.30-16.00
Гуртки та спортивні секції, що працюють на умовах договору оренди
22 «Рукоділля» Давиденко Л.Д. каб. 229 1-5 вівторок 13.30-16.30 четвер 13.30-16.30
23 «Гармонія» (сопілка) Платовська Л.Д. каб.112 1-2 вівторок 12.00-15.00
Кiлькiсть переглядiв: 175

Коментарi