• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

2017-2018 н.р.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад:

з хімії:
Овечкін Максим 7-В ІІ м. Вдовцова А.В.
Сенченко Олександр 7-В ІІІ м. Вдовцова А.В.
Лозинська Анна 7-Б ІІІ м. Вдовцова А.В.
Москаленко В’ячеслав 9-А ІІІ м. Вдовцова А.В.
з англійської мови:
Зотова Вероніка 8-Б ІІІ м. Шафір О.В.
Сметанін Гліб 9-А ІІІ м. Старовойт О.В.
Гриценко Марія 11-А ІІ м. Малько Л.І
Агаджанова Айнур 11-А ІІ м. Шафір О. В.
з математики :
Кузьмін Єгор 6-В ІІІ м. Шиндилюк Н.П.
Музика Богдан 6-В ІІІ м. Шиндилюк Н.П.
з образотворчого мистецтва:
Швець Софія 6-В І м. Єрмак Е.А.
Кіндрась Катерина 9-В ІІІ м. Єрмак Е.А.
Шпакович Дар’я 11-А І м. Єрмак Е.А.
з трудового навчання:
Грицай Карина 10-А І м. Шемчук С.В.
Овдієнко Анна 8-А ІІ м. Шемчук С.В.
з фізики :
Старжинський Богдан 7-Б ІІІ м. Ланова С.Б.
з біології:
Бойко Аліна 8-А ІІІ м. Прохоренко Л.М.
Станішевська Анастасія 8-А ІІІ м. Прохоренко Л.М.
з географії:
Станішевська Анастасія 8-А ІІІ м. Мігульова О.В.
Алексєєв Святослав 8-А ІІІ м. Мігульова О.В.
Еріставі Вікторія 9-Б ІІІ м. Мігульова О.В.
Іконому Георг 9-Б ІІІ м. Мігульова О.В.
з історії:
Баранніков Артем 8-А ІІІ м. Варібрусова І.Ф.
з української мови та літератури:
Бурихайло Єлизавета 7-А ІІІ м. Лізогубенко І.Г.
Волкова Дар’я 9-А ІІІ м. Москаленко Н.О.
Мироненко Анастасія 10-А ІІ м. Москаленко Н.О., Денисенко О.В.
Шелепенкова Анастасія 11-А ІІІ м. Денисенко О.В.
із зарубіжної літератури:
Еріставі Вікторія 9-Б ІІ м. Самойленко О.В.
Лозинська Анна 7-Б ІІІ м. Коленко Ю.М.
з української мови в початкових класах:
Комарницька Леоніла 4-Б І м. Горлач Л. В.
з англійської мови в початкових класах:
Комарницька Леоніла 4-Б І м. Касіч І.Т.
Нестеренко Каміла 4-Б ІІ м. Ільєнко Т.В.
Редько Андрій 4-А ІІІ м. Ільєнко Т.В.
Колядкіна Марія 4-А ІІІ м. Ільєнко Т.В.

2016-2017 н.р.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад:

№ 3/п Призові місця Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
1. ІІІ Артасевич Олександра Історія 11-А Варібрусова І.Ф.
2. ІІІ Тарелкіна Марія Історія 11-А Варібрусова І.Ф.
3. І Артюх Дарина Правознавство 9-Б Сімон О.П.
4. ІІ Лазарчук Діана Правознавство 9-А Сімон О.П.
5. ІІІ Пономаренко Олександра Українська мова та література 7-А Лізогубенко І.Г.
6. ІІ Волкова Дар‛я Українська мова та література 8-А Москаленко Н.О.
7. ІІ Тарелкіна Катерина Українська мова та література 9-А Лізогубенко І.Г.
8. ІІІ Мироненко Анастасія Українська мова та література 9-А Лізогубенко І.Г.
9. І Гриценко Марія Українська мова та література 10-А Москаленко Н.О.
10. ІІІ Іванюк Юлія Українська мова та література 11-А Лізогубенко І.Г.
11. ІІІ Тарелкіна Марія Українська мова та література 11-А Самійленко О.Л.
12. І Шпакович Дар’я Образотворче мистецтво 10-А Єрмак Е.А.
13 І Кулішенко Євген Образотворче мистецтво 11-А Єрмак Е.А.
14. ІІІ Станішевська Анастасія Хімія 7-А Вдовцова А.В.
15. ІІІ Сичевська Анастасія Хімія 7-А Вдовцова А.В.
16. ІІІ Черниш Ксенія Хімія 10-А Вдовцова А.В.
17. ІІІ Старжинський Богдан Математика 6-Б Коленко Ю.М.
18. ІІІ Лозинська Анна Математика 6-Б Коленко Ю.М.
19. ІІІ Пономаренко Олександра Математика 7-А Трохимець В.С.
20. ІІ Черниш Ксенія Математика 11-А Міньковська Л.А.
21. ІІІ Сметанін Гліб Англійська мова 8-А Сергєєва К.С.
22. ІІІ Міняйло Інна Англійська мова 9-Б Левітас Є.М.
23. ІІІ Гриценко Марія Англійська мова 10-А Малько Л.І.
24. ІІІ Агаджанова Айнур Англійська мова 10-А Сергєєва К.С.
25. ІІ Волкова Дар‛я Зарубіжна література 8-А Москаленко Н.О.
26. ІІІ Еріставі Вікторія Зарубіжна література 8-Б Москаленко Н.О.
27. ІІІ Міняйло Інна Зарубіжна література 9-Б Семенченко Л.О.
28. ІІІ Сабадіна Жанна Зарубіжна література 10-А Семенченко Л.О.
29. ІІІ Іванюк Юлія Зарубіжна література 11-А Семенченко Л.О.
30. ІІ Шелепенкова Анастасія Трудове навчання 10-А Шемчук С.В.
31. ІІ Рагімова Ельміра Трудове навчання 10-А Шемчук С.В.
32. ІІ Словенко Катерина Комп’ютерна графіка 10-А Коленко Ю.М.
Початкова школа
33. ІІІ Аушев Іван Англійська мова 4-В Братченко Я.В.

Міський етап

1. ІІ Волкова Дар’я Українська мова та література 8-А
2. ІІІ Тарелкіна Катерина Українська мова та література 9-А
3. ІІІ Тарелкіна Катерина Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика 9-А
4. ІІ Шпакович Дар’я Образотворче мистецтво 10-А Єрмак Е.А.
5. ІІ Кулішенко Євген Образотворче мистецтво 10-А Єрмак Е.А.

МАН (міський етап)

1. ІІ Агаджанова Айнур Англійська мова 10-А Сергєєва К.С.

2015-2016 н.р.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад:

№ 3/п Призові місця Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
1. ІІІ Слєсарчук Вікторія Історія 9-А Сімон О.П..
2. ІІІ Тарелкіна Марія Історія 10-А Варібрусова І.Ф.
3. ІІІ Черниш Ксенія Історія 10-А Варібрусова І.Ф.
4. ІІІ Ірчак Ірина Історія 11-А Варібрусова І.Ф..
5. ІІІ Волкова Дар'я Українська мова та література 7-А Москаленко Н.О.
6. ІІІ Барабаш Катерина Українська мова та література 7-А Москаленко Н.О.
7. І Тарелкіна Катерина Українська мова та література 8-А Лізогубенко І.Г.
8. ІІІ Міняйло Інна Українська мова та література 8-Б Денисенко О.В
9. ІІІ Зеленська Лілія Українська мова та література 9-А Москаленко Н.О.
10. ІІІ Гриценко Марія Українська мова та література 9-А Москаленко Н.О.
11. ІІІ Тарелкіна Марія Українська мова та література 10-А Самійленко О.Л.
12. ІІІ Овдієнко Анна Образотворче мистецтво 6-А Єрмак Е.А.
13 ІІ Шпакович Дар’я Образотворче мистецтво 9-А Єрмак Е.А.
14. ІІІ Зеленська Лілія Образотворче мистецтво 9-А Єрмак Е.А.
15. ІІІ Тарелкіна Марія Образотворче мистецтво 10-А Єрмак Е.А.
16. ІІІ Тарелкіна Катерина Фізика 8-А Конько В.Б.
17. ІІІ Черниш Ксенія Фізика 10-А Конько В.Б.
18 ІІІ Тарелкіна Марія Хімія 10-А Мища С.М.
19. ІІ Тарелкіна Катерина Географія 8-А Неговєлова С.С.
20. ІІ Ганджа Вікторія Географія 9-А Неговєлова С.С.
21. ІІІ Гриценко Марія Географія 9-А Неговєлова С.С.
22. ІІІ Черниш Ксенія Географія 10-А Неговєлова С.С.
23. ІІІ Черниш Ксенія Математика 10-А Міньковська Л.А
24. ІІІ Руденко Олександра Англійська мова 8-Б Левітас Є.М.
25. І Гриценко Марія Англійська мова 9-А Старовойт О.В.
26. ІІІ Слєсарчук Вікторія Англійська мова 9-А Старовойт О.В.
27. ІІІ Ірчак Ірина Англійська мова 11-А Сергєєва К.С.
28. ІІІ Серватманд Марьям Англійська мова 11-А Левітас Є.М
29. ІІІ Ірчак Ірина Німецька мова 11-А Коломійченко К.М.
30. І Волкова Дар‛я Зарубіжна література 7-А Москаленко Н.О.
31. ІІ Осадчук Вікторія Зарубіжна література 7-Б Самійленко О.Л.
32. ІІ Тарелкіна Катерина Зарубіжна література 8-А Москаленко Н.О.
33. ІІ Лазарчук Діана Зарубіжна література 8-А Москаленко Н.О.
34. ІІІ Зеленська Лілія Зарубіжна література 9-А Самійленко О.Л.
35. ІІІ Кулішенко Євген Зарубіжна література 10-А Москаленко Н.О.
36. ІІ Ірчак Ірина Зарубіжна література 11-А Семенченко Л.О.
37. II Тарелкіна Катерина Біологія 8-А Прохоренко Л.М
38. ІІ Іванюк Юлія Трудове навчання 10-А Шемчук С.В.
39. ІІ Кулішенко Євген Комп’ютерна графіка 10-А Босак О.С.
Початкова школа
40. ІІІ Зубрицький Святослав Математика 4-В Чеповська Л.В
41. ІІІ Василенко Інна Англійська мова 4-А Касіч І.Т.
42. ІІІ Кондрацький Артем Англійська мова 4-А Касіч І.Т.

2014-2015 н.р.

Активну участь учні школи брали у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, районних та міських конкурсах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка тощо.

Учні школи брали активну участь у п’ятій Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE – 2015», у позапрограмній Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус», у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2015», у Всеукраїнській грі «Соняшник» та показали відмінні результати.

Учениця 11-А класу Нгуєн Тхі Лан Ань склала іспит з англійської мови IELTS Британської Ради та на підставі міжнародного сертифікату була звільнена від державної підсумкової атестації з англійської мови.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад:

№ з/п Призове місце Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
1. ІІІ Тараненко Софія Історія 8-Б Сімон О.П.
2. ІІІ Головата Юлія Історія 9-А Варібрусова І.Ф.
3. І Тарелкіна Катерина Українська мова та література 7-А Лізогубенко І.Г.
4. ІІ Мироненко Анастасія Українська мова та література 7-А Лізогубенко І.Г.
5. ІІІ Зеленська Лілія Українська мова та література 8-А Москаленко Н.О.
6. ІІІ Головата Юлія Українська мова та література 9-А Самійленко О.Л.
7. ІІ Тарелкіна Катерина Образотворче мистецтво 7-А Єрмак Е.А.
8. ІІІ Шпакович Дар’я Образотворче мистецтво 8-А Єрмак Е.А.
9. І Головата Юлія Образотворче мистецтво 9-А Єрмак Е.А.
10. ІІІ Тарелкіна Катерина Фізика 7-А Рудь З.П.
11. ІІ Головата Юлія Фізика 9-А Рудь З.П.
12. ІІІ Гриценко Марія Географія 8-А Неговєлова С.С.
13. ІІІ Самоніна Олена Географія 11-А Неговєлова С.С.
14. ІІІ Тарелкіна Катерина Математика 7-А Міньковська Л.А.
15. ІІ Тарелкіна Марія Математика 9-А Міньковська Л.А.
16. ІІІ Головата Юлія Математика 9-А Міньковська Л.А.
17. ІІІ Самоніна Олена Математика 11-А Іваницька О.Г.
18. І Тараненко Софія Англійська мова 8-Б Старовойт О.В.
19. І Гриценко Марія Англійська мова 8-А Старовойт О.В.
20. ІІ Ірчак Ірина Англійська мова 10-А Карбовська Р.В.
21. ІІІ Ліпісієнко Марія Англійська мова 11-А Карбовська Р. В.
22. ІІІ Бомбала Софія Англійська мова 11-А Карбовська Р. В.
23. ІІ Ірчак Ірина Німецька мова 10-А Коломійченко К.М.
24. ІІ Тарелкіна Катерина Світова література 7-А Москаленко Н.О.
25. ІІІ Мироненко Анастасія Світова література 7-А Москаленко Н.О.
26. ІІІ Руденко Олександра Світова література 7-Б Москаленко Н.О.
27. ІІІ Зеленська Лілія Світова література 8-А Самійленко О.Л.
28. ІІ Головата Юлія Світова література 9-А Семенченко Л.О.
29. ІІІ Артасевіч Олександра Світова література 9-А Семенченко Л.О.
30. ІІІ Іванюк Юлія Світова література 9-Б Семенченко Л.О.
31. ІІІ Ірчак Ірина Світова література 10-А Семенченко Л.О.
32. ІІІ Кулієва Фітат Світова література 10-А Семенченко Л.О.
33. ІІ Бомбала Софія Світова література 11-А Москаленко Н.О.
34. ІІІ Солодкий Михайло Світова література 11-А Москаленко Н.О.
35. ІІІ Гриценко Марія Біологія 8-А Прохоренко Л.М.
36. ІІ Самоніна Олена Біологія 11-А Прохоренко Л.М.
37. ІІ Тарелкіна Марія Правознавство 9-А Сімон О.П.
38. ІІІ Карпинський Георгій Трудове навчання 8-Б Сидорченко О.В
39. ІІ Просалова Поліна Трудове навчання 9-А Шемчук С.В.
40. ІІ Кулієва Фітат Матлаб кизи Трудове навчання 10-А Шемчук С.В.
41. І Бабій Варвара Українська мова 4-В Герасимчук Л.І.
42. ІІ Мацевитий Андрій Українська мова 4-В Герасимчук Л.І
43. ІІІ Мацевитий Андрій Англійська мова 4-В Ільєнко Т.В.

Переможці міського етапу олімпіад, конкурсів у 2014 – 2015 н.р.

1. Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання виставка творчих робіт учнів номінація «За кращий настінний декор»

ІІ місце - Ганжа Вікторія 8-А

2. Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

ІІ місце - Самоніна Олена 11-А

3. Міський етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце - Самоніна Олена 11-А

4. Міський етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце - Головата Юлія 9-А

5. Міський етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІ місце - Пономаренко Олександра 5-А

6. Міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце - Пономаренко Олександра 5-А

7. Міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце - Мацевитий Андрій 4-В

8. Міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце - Головата Юлія 9-А

9. Міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце - Мироненко Анастасія 7-А

10. Міський етап учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце - Черниш Ксенія 9-А

11. Міський етап учнівського конкурсу з українознавства

ІІІ місце - Головата Юлія 9-А

12. Міський етап учнівського конкурсу з українознавства

ІІІ місце - Бомбала Софія 11-А

13. Міський етап учнівського конкурсу з українознавства

ІІІ місце - Самоніна Олена 11-А

Переможці районного етапу конкурсів у 2014 – 2015 н.р.:

1. Районний конкурс екологічної творчості у номінації «Екологічний театр»

ІІІ місце – команда учнів 4-В класу

2. Районний етап ХІІ міського конкурсу імені Дмитра Білоуса «Поетична весна. Чари Барвінкові»

І місце – Ляхова Анна 6-Б

3. Районний конкурс екологічної творчості

за участь нагороджується Команда екологічного гуртка школи

4. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Самоніна Олена 11-А

5. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Бомбала Софія 11-А

6. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Коваленко Анна 10-А

7. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІІ місце – Ірчак Ірина10-А

8. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІІ місце – Черниш Ксенія 9-А

9. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

І місце – Головата Юлія 9-А

10. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Шелепенкова Анастасія 8-Б

11. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Рагімова Ельміра 8-В

12. Районний етап ХІІ міського конкурсу імені Дмитра Білоуса «Поетична весна. Чари Барвінкові»

ІІ місце – Зеленська Лілія 8-А

13. Районний етап міського учнівського конкурсу з українознавства

ІІ місце – Зеленська Лілія 8-А

Спортивні досягнення учнів школи у 2014 – 2015 н.р.:

1. Всеукраїнське рейтингове змагання зі спортивного танцю Voice Of The Dance

ІІ місце - команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна

2. IV загальноміський етап змагань «Шкільна футбольна ліга м. Києва»

ІІ місце - Жовтенко Олександр, 4 клас

3. Чемпіонат міста Києва з пляжного волейболу серед дівчат

ІІ місце - Оводкова Юліанна, 6-В клас

4. Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Кубок чемпіона», номінація «10 ювілейний кубок чемпіона»

І місце - Сідорченко Анна, 4-В клас

5. Подяка від комітету з фізичного виховання та спорту МОНМС України і Ліги танцю України у змаганнях зі спортивного танцю «Кубок України 2015 серед школярів та студентів»

ІІ місце - Марченко Яна, 10-А клас

На районний конкурс –захист науково-дослідницьких робіт МАН у 2014-2015 н.р. було представлено 16 робіт та 3 реферативні роботи з 14 секцій.

Переможці районного етапу конкурсу-захисту МАН:

відділення хімії та біології:

Місце ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник
ІІІ Самоніна Олена Костянтинівна 11-А Психологія Босак Оксана Степанівна

відділення екології та аграрних наук:

ІІ Тарелкіна Марія Олексіївна 9-А Екологія тваринного світу Прохоренко Людмила Михайлівна

відділення технічних наук:

ІІ Іванюк Юлія Віталіївна 9-А Екологічно безпечні технології ресурсозбереження Рудь Зінаїда Петрівна

відділення історії:

ІІ Артасевіч Олександра Миколаївна 9-А Всесвітня історія Варібрусова Ірина Федорівна

відділення філософії та суспільствознавства:

III Горчаков Олексій Олександрович 9-А Соціологія Сімон Олена Петрівна

відділення української філології та мистецтвознавства:

І Кулієва Фітат Матлаб кизи 10-А Мистецтвознавство Лізогубенко Ірина Григорівна

відділення іноземної філології та світової літератури

ІІ Коваленко Анна Валеріївна 10-А Світова література Сергєєва Катерина Сергіївна
І Ірчак Ірина Вікторівна 10-А Англійська мова Сергєєва Катерина Сергіївна
ІІ Ірчак Ірина Вікторівна 10-А Німецька мова Коломійченко Катерина Миколаївна
ІІ Білан Софія Русланівна 9-Б Англійська мова Старовойт Оксана Володимирівна

відділення математики:

І Тарелкіна Катерина Олексіївна 7-А Прикладна математика та математичне моделювання Міньковська Людмила Анатоліївна
ІІ Іванюк Юлія Віталіївна 9-Б алгебра та початки аналізу Іваницька Олександра Григорівна

відділення української філології та мистецтвознавства:

І Зеленська Лілія Сергіївна 8-А Фольклористика Москаленко Наталія Олексіївна
ІІ Слесарчук Вікторія Сергіївна 8-А Українська література Москаленко Наталія Олексіївна

Високий рівень навчальних досягнень за результатами року виявили 96 учнів (15,7%,) достатній рівень знань – 299 учнів (49%), що свідчить про кращу результативність в порівнянні з 2013-2014 н.р. та 2012-2013 н.р. (94 учні і 91 учень та 259 учнів і 242 учні відповідно).

Нагороджено срібною медаллю „За досягнення у навчанні” – 1 випускницю 11-А класу Самоніну Олену; свідоцтва з відзнаками отримали 4 учні школи: 9-А кл. – Тарелкіна Марія, Головата Юлія, 9-Б кл. – Іванюк Юлія, Білан Софія.

2013 - 2014 н.р.

Найактивніші учасники районних олімпіад:

• Тарелкіна Катя. 6-А (математика,образотворче мистецтво)

• Головата Юля. 8-А (математика, українська мова та література, фізика, образотворче мистецтво)

• Тарелкіна Маша. 8-А (хімія,образотворче мистецтво)

• Бомбала Софія. 10-А (англійська мова, світова література)

• Самоніна Олена. 10-А (біологія, світова література)

• Вакуленко Вікторія. 11-А (англійська мова, хімія, комп’ютерна графіка, трудове навчання)

• Козаченко Юля. 11-А (англійська мова, трудове навчання)

Переможці районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2013-2014 н.р.

Місце ПІБ учня Клас Секція ПІБ керівника
ІІ Вакуленко В. 11 Загальна біологія Прохоренко Л. М.
ІІІ Бомбала С. 10 Фольклористика Лізогубенко І. Г.
І Нгуєн Тхі Лан Ань 10 Англійська мова Сіліцька І. О.
ІІ Коваленко А. 9 Світова література Сергєєва К. С.
ІІІ Константинов Я. 9 Екологічно безпечні технології ресурсозбереження Рудь З. П.
ІІ Тарелкіна М. 8 Екологія рослинного світу Прохоренко Л. М.
ІІІ Чан Тхі Нгок Май 8 Англійська мова Малько Л. І.
І Горчаков О. 8 Історія України Варібрусова І. Ф.
I Головата Ю. 8 Прикладна математика та математичне моделювання Міньковська Л.А.
ІІ Головата Ю. 8 Географія та ландшафтознавство Неговєлова С. С.
ІІ Тарелкіна М. 8 Прикладна математика та математичне моделювання Міньковська Л.А.

Підсумки участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.

Призові місця Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
І Тарелкіна Катя Математика 6-А Міньковська Л.А.
ІІ Головата Юлія 8-А
ІІ Головата Юлія Фізика 8-А Рудь З.П.
ІІІ Слесарчук Вікторія 7-А
ІІ Тараненко Софія Українська мова та література 7-Б Денисенко О.В.
ІІІ Головата Юлія 8-А Самійленко О.Л.
ІІ Самоніна Олена 10-А Лізогубенко І.Г.
ІІ Вакуленко Вікторія Комп’ютерна графіка 11-А Босак А.С.
ІІ Самоніна Олена Біологія 10-А Прохоренко Л.М.
ІІІ Ліпісієнко МаріяПравознавство 10-А Сімон О.П.
ІІ ТарелкінаКатя Образотворче мистецтво 6-А Єрмак Е.А.
ІІ Шпакович Дар’я 7-А
ІІІ Ганджа Вікторія 7-А
ІІ Тарелкіна Марія 8-А
ІІІ Головата Юлія 8-А
ІІІ Чорба Анжеліка 10-А
ІІІ Тарелкіна Марія Хімія 8-А Кучер-Томченко О. П.
ІІІ Бекмурадова Анна 11-А
ІІІ Вакуленко Вікторія 11-А
Призові місця Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
ІІІ Ірчак Ірина Англійська мова 9-А Карбовська Р.В.
ІІІ Нгуєн Тхі Лан Ань 10-А
ІІІ Бомбала Софія
ІІ Стелян Олександр 11-А
ІІ Нгуєн Тхі Нгок Ань
ІІІ Чан Ань Куан Сергєєва К.С.
ІІІ Козаченко Юлія
ІІІ Вакуленко Вікторія
ІІІ Ірчак Ірина Німецька мова 9-А Омелюк К.В.
ІІ Кулієва Фітат Світова література 9-А Семенченко Л.О.
ІІІ Бомбала Софія 10-А Москаленко Н.О.
І Просалова П.А. Трудове навчання 8-А Шемчук С.В.
ІІІ Вакуленко Вікторія 11-А
ІІІ Козаченко Юлія

ІІ (районний) етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Місце Клас ПІБ учня
І 10 -А Самоніна Олена
ІІ 6 - А Тарелкіна Катерина
ІІ 11 - А Козаченко Юлія
ІІІ 5 - А Барабаш Катерина
ІІІ 8 - Б Іванюк Юлія
ІІІ 11 - А Захарчук Анна

ІІ (районний) етап ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Місце Клас ПІБ учня
ІІ 6 - А Мироненко Анастасія
ІІ 7 - А Зеленська Лілія
ІІІ 3 - В Бабій Варвара
ІІІ 6 - А Тарелкіна Катерина

2012 - 2013 н.р.

Вітаємо переможців районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2012-2013 н.р.

Місце ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник
І Нгуєн Тхі Нгок Ань 10-А теорія перекладу Карбовська Р.В.
І Шарма Софія 10-А Сергєєва К.С.
І Мілюкова Наталія 11-А Карбовська Р.В.
І Нгуєн Тхі Лан Ань 9-А англійська мова Сіліцька І.О
ІІ Даутіна Ольга 9-А Малько Л.І.
ІІІ Тужилкіна Марія 11-А Герич Р.Б.
І Сергієнко Марія 11-А Прикладна математика та математичне моделювання Трубенок Т.В.
ІІ Головата Юлія 7-А геометрія Міньковська Л.А.
ІІІ Дзуєнко Альона 11-А фольклористика Москаленко Н.О.
ІІ Бомбала Софія 9-Б мистецтвознавство Лізогубенко І.Г.
ІІ Захарчук Анна 10-А правознавство Сімон О.П.
ІІ Ірчак Ірина 8-А гідроеологія Неговєлова С.С.

Підсумки участі учнів та вчителів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.

Призові місця Прізвище, ім’я учня Предмет Клас ПІБ вчителя
ІІ Редько Олексій Англійська мова 4-Б ІльєнкоТ.В.
ІІІ Тарелкіна Марія Математика 7-А Міньковська Л.А.
ІІ Чан Ань Куан Математика 10-А Іваницька О.Г.
ІІІ Зеленська Лілія Українська мова та література 6-А Москаленко Н.О.
ІІІ Головата Юлія Українська мова та література 7-А Самійленко О.Л.
ІІ Тужилкіна Марія Українська мова та література 11-А Москаленко Н.О.
ІІ Шпакович Дар’я Образотворче мистецтво 6-А Єрмак Е.А.
ІІІ Ганджа Вікторія Образотворче мистецтво 6-А Єрмак Е.А.
ІІІ Зеленська Лілія Образотворче мистецтво 6-А Єрмак Е.А.
ІІ Головата Юлія Образотворче мистецтво 7-А Єрмак Е.А.
ІІ Головата Юлія Історія 7-А Варібрусова І.Ф.
ІІІ Сергієнко Марія Історія 11-А Варібрусова І.Ф.
ІІІ Самоніна Олена Біологія 9-А Прохоренко Л.М.
ІІІ Артесевич Олександра Світова література 7-А Семенченко Л.О.
ІІІ Головата Юлія Світова література 7-А Семенченко Л.О.
ІІІ Самоніна Олена Світова література 9-А Москаленко Н.О.
ІІІ Сергієнко Марія Світова література 11-А Москаленко Н.О.
ІІІ Шарма Софія Правознавство 10-А Сімон О.П.
ІІ Константинов Ярослав Англійська мова 8-А Сергеєва К.С.
ІІ Нгуєн Тхі Лан Ань Англійська мова 9-А Карбовська Р.В.
ІІ Вакуленко Вікторія Англійська мова 10-А Сергеєва К.С.
ІІ Шарма Софія Англійська мова 10-А Сергеєва К.С.
ІІІ Козаченко Юлія Англійська мова 10-А Сергеєва К.С.
І Тужилкіна Марія Англійська мова 11-А Карбовська Р.В.
ІІІ Нго Тхі Тху Нгуєн Англійська мова 11-А Карбовська Р.В.
ІІІ Ірчак Ірина Німецька мова 8-А Скульська О.В.
ІІІ Вакуленко Вікторія Німецька мова 10-А Скульська О.В.
ІІІ Важка Анна Трудове навчання 9-Б Шемчук С.В.

2011 - 2012 н.р.

Навчальні та творчі досягнення учнів (2011 - 2012 н.р.)

Результати олімпіад ІІ етап
Призові місцяПрізвище, ім'я учняПредметКласПІБ вчителя
1ІГоловата ЮліяМатематика6-АМіньковська Л.А
2ІІІТарелкіна МаріяМатематика6-АМіньковська Л.П.
3ІІІФедоренко ОксанаУкраїнська мова та література11-АДенисенко О.В.
4ІІКучерява АнжелікаОбразотворче мистецтво6-БЄрмак Є.А.
5ІІГанджа ВікторіяОбразотворче мистецтво5-АЄрмак Е.А.
6ІІІНіколаєва ТетянаОбразотворче мистецтво8-АЄрмак Е.А.
7ІІІЧан Ань КуанФізика9-БРудь З.П.
8ІІІВукуленко ВікторіяАнглійська мова9-АСергєєва К.С.
9ІІІШарма СофіяАнглійська мова9-БСергєєва К.С.
10ІІІІрчак ІринаСвітова література7-АСеменченко Л.О.
11ІІІФедоренко ОксанаСвітова література11-АСеменченко Л.О.
12ІІІКізілов СергійІсторія7-АСімон О.П.
13ІІІАртасевичІсторія6-АВарібрусова І.Ф.
14ІВакуленко НаліяТрудове навчання (обслуговуюча праця)11-АШемчук С.В.
15ІІВажка АннаТрудове навчання8-БШемчук С.В.
16ІІІКозаченко ЮліяТрудове навчання9-АШемчук С.В.
17ІІКондрацька Дар'яАнглійська мова4-АКасіч І.Т.
18ІІІМільштейн ВадимАнглійська мова4-АРудик О.В.
19ІІМільштейн ВадимМатематика4-АЧеповська Л.В.
Кiлькiсть переглядiв: 591

Коментарi